Skocz do zawartości

Freiwillige Crew-Reaktywacja


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hej Marcin.:)
X-Terra sprawuje sie bardzo dobrze.Bardzo solidny sprzęt.Bardzo dobrze daje rade w lesie co jest dla mnie bardzo wazne.Leciutki,dobra dyskryma,zasieg o.k.Ja stroje go jeszcze do gruntu wiec wyciągam" jeszcze kilka cm.zasięgu.Potrafi mile zaskoczyc.Np.ostatnio klamra alu WH z głebokosci....tak ze chowała sie cała ręka az do barku w dołku.Lub gdy wykopałem szpange za walke wręcz to w dołku miesciła sie cała saperka.
Chodziłęm z nim po miejscach przeszukanych poprzednim moim wykrywaczem i fanciory wychodziły az miło.Sam byłem zaskoczony bo wydawało mi sie ze w miejscu którym kopie są na głebokosci do 20 cm.Nic bardziej mylnego.Militarke tez dobrze czesze".
A ja Ci powiem dlaczego ja go kupiłem...
Ma bardzo dobrą separacje" tylko trzeba odpowiednio ustawic....A dobrze wiesz jakie to wkurzające gdy szukasz koloru wsród stalowego pepe".
I cena tez nie jest za wysoka...2 tys. to wcale nie taka duza kwota jak za taki wykrywacz.

Pozdro Marcin:)
P.S.A Ty na jakim sprzecie biegasz na emigracji?Mam nadzieje ze jak przyjedziesz to pohasamy troche po lasku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal latam z Lonem...:) Ale przymierzam się do przesiadki.Biorę pod uwagę między innymi 2 Minelaby:
X-Terra 70 i Sovereign GT.
Mam zamiar kupić też profesjonalne słuchawki.

Po prostu łudzę się,że brak szczęścia nadrobię lepszym sprzętem...:)

Byłeś może z X-Terką na Krymie" albo płukance ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłem,byłem...:))
Akurat w tych miejscach co wymieniłes to juz strzepane na amen wiec nawet 20 gosci z DFX-sami nic nie wskóra :).Ale w innych...Pamiętasz kuchnie"?Teren tez zryty a wyszła blacha,odznaka,sygnet itp.Niedaleko hełm.Głeboko...Nawet bardzo.Pamiętasz tą droge co sie niedaleko skręca na Łodz co bylismy razem i wyszedł szturm ogólny z upaloną głową?Troszke wczesniej od tej drogi w jednym miejscu wyszła szpanga,szturmowa piechoty,krzyz KVK,niesmiertelnik i calutki hełm.Jest jeszcze kilka innych miejsc w których szukalismy a po zmianie sprzetu wychodziły odznaczki i nie tylko...
Reansumując
Dobrze wiesz ze w tym miejscach fanty są raczej płytko i juz są prawie wytrzepane".Ale zdarzają sie głeboko.Oj zdarzają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin
Musze przyznac ze chodziłem na wykopki z kumpem uzbrojonym" w DFX-a.Sprzęt niesamowity!Moim zdaniem lepszy od x-terrki.Lepszy zasięg,mnogośc funkcji,tworzenie własnych programów do szukania etc.Dla początkującego trudny w obsłudze.Ale myśle ze dla Ciebie nie było by żadnych problemów.Mimo wszystko trzeba go jednak poznac.Skrobnij meila do Franka.On ma DFX-a.
Franio!!!
Odzywaj sie!! :)

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie