Jump to content

Cel: Wymieść muzułmańską rasę


woytas

Recommended Posts

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5693533,Cel__Wymiesc_muzulmanska_rase.html

W krążącej po internecie grze strzelance gracz ma tylko jeden cel - zabić jak najwięcej muzułmanów, a na końcu proroka Mahometa i samego Allaha. Muzułmanie protestują, przestraszony autor się tłumaczy

Fot. Internet
Gracz ma tylko jeden cel - zabić jak najwięcej muzułmanówNowoczesne religijne ludobójstwo" - tak od kilku miesięcy reklamowała się w sieci gra zatytułowana Masakra muzułmanów". Bohaterem jest American Hero - muskularny amerykański żołnierz wyposażony w karabin maszynowy i granatnik, który zostaje zrzucony ze spadochronu gdzieś na Bliskim Wschodzie.

Gracz dostaje proste zadanie - wymieść muzułmańską rasę przy użyciu najbardziej destrukcyjnej broni świata. W trakcie każdej trwającej od 60 do 90 sekund rundy masz zabić tylu muzułmanów, ilu zdołasz" - czytamy w instrukcji.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora woytas 14:34 15-09-2008
Link to comment
Share on other sites

Źródło a fe ( popularna nazwa tej gazety mówi wszystko :-) To raz. Dwa- a potem się wszyscy dziwią, piszą o walce kultur, jacy to źli ludzie, jaka okrutna religia ( bo i baby w kfefach chodzą i praw jazdy nie mają ).
Ciekawe, że gdy pojawiały się zajawki gier stworzonych przez Hamas, to gazety wyły że to zapowiedź terroryzmu dla dzieci :-)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information