siwyr Posted August 11, 2008 Author Posted August 11, 2008 Proszę o ident. guzika,płaski cienka miedziana blaszka wielkość współczesne 5 zł.Druga strona bez oznaczeń.Z góry dzięki.
lukaszpol26 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 po opisie mozna sądzic ze to carski ale bez fotki to trudno powiedzieć
8total4 Posted August 11, 2008 Posted August 11, 2008 jak płaski to na 100% nie carski, chyba że przejechany walcem ;]jaki kształt uszka, porównaj do czegos.pozdro!
siwyr Posted August 13, 2008 Author Posted August 13, 2008 Przepraszam wcześniej miałem problemy z foto.
8total4 Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 pruski guzik wojskowy z okresu Wojen Napoleońskich.Fajny.pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.