vis1939 Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 Witam,czy wie ktoś może co oznaczają litery Z i X ???rok produkcji 1938,szukałem intensywnie ale nic na ten temat nie znalazłem,pozdro.
IgI Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 http://www.luski.poszukiwania.pl/index.php?action=luski&top=czech&pokaz=czechznakPoczytaj tutaj :)Pzdr. Igi
vis1939 Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 Dzięki bardzo,szukałem nie tam gdzie trzeba bo byłem przekonany ze to polska łuska,znaleziona razem z polskimi.
Question
vis1939
Witam,czy wie ktoś może co oznaczają litery Z i X ???rok produkcji 1938,szukałem intensywnie ale nic na ten temat nie znalazłem,pozdro.
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.