riteks Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 Podejrzane jest to,że przedmiot dla wojska ma polityczną sygnaturkę RZM.Według mnie nie jest to oryginał.
8total4 Posted August 9, 2008 Posted August 9, 2008 coś ta swastyka krzywa, i boki ma jakieś chropowate ;)w srodku sygnatury jakby ślady odlewu, pozatym RZM to chyba najczęściej spotykana sygnatura na jakichkolwiek kopiach.Nie twierdzę że to kopia ale mnie sie nie podoba.pozdro!
Question
dago2
Proszę o info.
pozdrawiam.
dago2
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.