ebola24 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 ktoś i coś powie na jego temat ?http://www.allegro.pl/item414465783_guzik_herbowy.html
8total4 Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 nie jest to guzik herbowy, lecz liberyjny, produkcja niemiecka lub austryjacka z połowy XIXw., inicjaly mogą być inicjałami hrabiego lub pierwszymi literami oznaczajacymi wykonywane przez podwładnego stanowisko.Guzik ze służby u Hrabiego - 7 pałek w koronie.pozdro!
Question
ebola24
http://www.allegro.pl/item414465783_guzik_herbowy.html
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.