Saper93 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Jak w temacie. Wysokość ok 10cm, kal ok 18mm(zniekształcona). Bicia:-R-A-43Z góry dzieki za ID. W okolicy sporo łsuek od polskiego i niemieckiego mauserka. Pozdrawiam!
Saper93 Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 Dzieki wielkie!Nie chce robic nowego tematu wiec prosze o id jeszcze jednej łuski. Ta jest wielkości mauserowskiej ale ma troche dziwne bicia. Na stronie o łuskach nic nie znlazłem. Moze minałem. Bicia:godz 12- Wgodz 6 - (orzełek)godz 3 - 24godz 9 - 19jak patrzałem na inne to wsyztskie maja chyba orzełkana górze, ew z boku. Ta ma na dole. No i bicia nie sa ustawione zgledem spłonki tylko wzgledem dołu. Pozdrawiam!
Saper93 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Jak w temacie. Wysokość ok 10cm, kal ok 18mm(zniekształcona). Bicia:-R-A-43Z góry dzieki za ID. W okolicy sporo łsuek od polskiego i niemieckiego mauserka. Pozdrawiam!
Jaro5 Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 Minąłeś ;)http://www.luski.poszukiwania.pl/index.php?action=luski&top=2139pl&top2=2139plmauser&pokaz=polska152
bjar_1 Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Amerykańskiej produkcji łuska 12,7 x 99 Browning (0,50 BMG).
Question
Saper93
-R
-A
-43
Z góry dzieki za ID. W okolicy sporo łsuek od polskiego i niemieckiego mauserka.
Pozdrawiam!
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.