feld Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 Wypas,nie wypas.Ale jest.A chyba o to tu chodzi?To tak ogólnikowo.Pozdro
Baumnio Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 A może kolega dopiero zaczyna i będzie systematycznie coś tu dodawać, heh ;)) przecież każdy z nas kiedyś zaczynał.
daro2904 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 Panowie dam kilka fantów jeszcze tylko mam za duzy format zdięć musze pomniejszyć jeśli .Pozdro
MK Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Do pomniejszania zdjęć polecam program IrfranView, jest darmowy i można go ściągnąć np. tu:http://www.programs.pl/program,239.htmlkorzystając ze wsadowej konwersji w kilkanaście sekund można zmienić wymiary kilkudziesięciu zdjęć, wystarczy zastosować się do wskazówek w tych linkach:http://przetwarzanie-wsadowe.kwako.info/http://stronamini.pl/windows_xp/darmowa_przegladarka_zdjec.phpi innych, stosuję to od dawna z powodzeniem - opłaca się, do pojedynczych zdjęć klawisze CTRL+R, szerokość na 650 px, zapisać i można już wklejać na odkrywcę.Po takim wykładzie nie ma tłumaczenia i musisz wkleić zdjęć kilka bo jak widać po powyższych postach sfora wilków forumowych już czeka gotowa rozszarpać dowcipnisia ;)Ja też czekam
Wielka PL Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Witam,do pomniejszania i obrobki zdjec mozesz wykorzystac taki program jak NERO,ja nienazekam.Pozdro
Maniek7_2006 Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Może Panowie co piszą, że fanty są wypasowe, może zapodali by swoje lepiej, a nie śmieją się z cudzych.PozdrOPS. Jak na początek, to całkiem fajnie.
daro2904 Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 pomniejszyłem foto i daje na forum ci co sie nabijają niech też dają co oni ciekawego wykopali
daro2904 Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 i to by było na tyle dla tych co sie podśmiewają Pozdro.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.