Skocz do zawartości

M.O.T. Mysłowice - lipiec


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

suchy ss dzięki za płytke. fajnie ją zrobileś. a na koniec chce ci powiedzieć że Banda Kruka szykuje sie do kolejnej akcji, może na przyszły week, tak więc szykuj piątek i poniedziałek wolny. kierownik grupy operacyjnej Total wzywa ochotników.
p.s. mam nadzieje że będzie dobra pogoda i będzie świeciło khryyyhhhhhhhhyyyyyyyyy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jasiu, powiedz słoneczko... khhh :D
Suchy damy Ci znac co z wyjazdem, albo 2gi albo 3ci week Sierpnia, możliwe ze jeszcze jedna osoba będzie chciala jechac.
podobno na 2gi week sierpnia ma byc lipa z pogoda ale pozyjemy-zobaczymy.
dzieki za fotosy.
pozdravy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem 3 dni temu, trafiłem na jedno poletko skoszone i zaorane, mijaliśmy też ok. 4 poletek skoszonych,ale słoma nie zebrana, i ze dwa ścierniska. Też bym gdzieś skoczył. Lada chwila wszystkie będą przebronowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy zyjemy :) bylem z koscianem w niedziele po poludniu ale zadne pola sa jeszce nie zaorane ;/;/ a przygud tyle mielismy ze hohoh pier zawiesilismy sie autem musielismy potkopywac a na dodatek jeszce pozniej nie zle smoklismy jak cholera a fantow praktycznie zero ;/;/ ale nie zlom jaskinie znalezlismy i chcemy ja zbadac dokladniej :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Suchy mowil cos że kol. yarek był by chętny na wyjazd w Biesy, jedziemy jak cos w środę 13-tego Sierpnia nocą z Częstochowy, powrót był by planowany na niedzielę 17 Sierpnia noc lub rano 18-tego, jest nas już trójka, jedną osobę możemy wkręcić, jak coś to Dawid ma moje gg. pozdravy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja panowie jeszcze sprzęt trzymam w szafie. Dopóki jeżdżę co weekend do Górki to ja na razie odpadam.
Pozdrawiam
Yarek

ps. Dawid kupiłeś już coś?
Ja podnoszę maszynę do góry (wymiana resorów i amorków)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie