Skocz do zawartości

Tłuszcz i okolice


piotr777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hmm ja chodziłem po polach na przeciwko góry tzw..Mościskej musiał byś się kogoś tam zapytać jak będziesz na miejscu o tą górę . Ale powiem ci że te drogi co tam są między polami też warto sprawdzić ja osobiśćie wczoraj na takiej właśnie tam znalazłem 10 groszy z 1840 sreberko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Ja bym Ci proponował używanego Quattro. Jeśli masz wydać kasę na coś nowego to może coś właśnie używanego a z gwarancją? Ja sprzedałem swoje Quattro za 1200 zł i było w super stanie oraz na gwarancji. Więc może znajdziesz coś podobnego. Jeśli masz więcej kasy to może SE 2. Proponuję tylko wymianę cewki na 11 dd bo jest leciutka i sprzęt pozbywa się swego ciężaru który przeszkadza i przeszkadzał również i mnie. Poza tym uważam iż to są bardzo fajne wykrywacze na drobny kolor. Poza tym menu w Minelabie jest bardzo proste i łatwo się przyzwyczaić do tych wszystkich pisknięć itp sygnałów od cewki. Proponuję tylko zakup porządnych słuchawek bo bez nich pobór prądu jest spory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie