Skocz do zawartości

Defilada 3 sierpnia 2008 w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Racja, racja, że do pełnowymiarowego kroku defiladowego daleko nam było.Kwestia wyćwiczenia.
Na następną defiladę mamy przewidziane żeby przed nami zamiast kwiatosypek szli fachowcy z tradycyjnymi (żeby było koszerniej) przyżądami pomiarowymi -jeden linia, drugi wielka ekierka a z boku jeszcze dwóch z wasserwagą i metronomem.Jak nie poskutkuje to w środku szyku przenośny patefon na plecach jednego rekonstruktora i płynąca z niego Warszawianka 1831 roku".
I tak pod dyktando i w rytm cała grupa nabierze właściwego kroku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jej stronach od kilku tygodni napisano ze jest zaangazowana w tym samym czasie w wystawe Alma Mater Artileriae" na terenie Muzeum Wojska Polskiego oraz w widowisko plenerowe roku 1920.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Dunczyk 11:57 11-08-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zeszly rok napewno w kazdym jego momencie wart jest rozpamietywania?

Mnie takze smutno ze nie wszystkie plany czy wydarzenia, z ktorymi wiazalem nadzieje w zeszlym roku wypalily.Z drugiej strony ogromnie ciesze sie z mozliwosci realizacji innych przedsiewziec czy udzialu w nich.Ta pasja mnie cieszy, porusza zarazem, daje mozliwsci rozwoju i niech tak zostanie.

Administratora przeprszam za powod do przyznania mi zoltej baretki, jednoczesnie uprzejmie prosze o poprawienie literowki w nazwie Muzeum w moim poscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie