Skocz do zawartości

Mortyr III akcje dywersyjne


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Nie wiem czy już mówiono o tej grze, ale ja ostatnio przeglądają oferty na allegro trafiłem na ten tytuł, po przeczytaniu opisu dowiedziałem się ze gra rozgrywa się w Polsce w czasie okupacji , a naszym zadaniem są akcje dywersyjne jak np. wysadzenie mostu.
tutaj recenzja gry
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,25,12588,3885,3#igbody
Grał ktoś z was w to?
Pozdrawiam
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
A moim zdaniem jest to naprawde Ciekawa gra. Wprawdzie nie jest dopracowana jak Cod czy Moh, jednak moim zdaniem jest to udana gra. Wprawdzie fizyka odnosnie np: padania na ziemie martwych niemcow moglaby byc lepsza to moim zdaniem gra jest godna uwagi. Ogladalem kilka trailerow i naprawde jestem mile zaskoczony. Bardzo proste porównanie z Cod2. W Mortyrze gdy wychylamy sie zza rogu to bron jest trzymana pod pewnym kontem. W cod2. Bron jest trzymana prosto. W Mortyrze mozna zauwarzyć cień, po wybychu granatu w pomieszczeniu upada krzesło. Nie twierdzie ze Mortyr 3 jest lepszy nic Cod. Jednak jestem pewien ,że gdyby producenci mortyra mieli wiekszy budżet to gra ta mogłaby smiało konkurować z najlepszymi na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie