Skocz do zawartości

Bron mysliwska po zm tacie


Franc80

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie do Was z prosba o rade w sprawie broni mysliwskiej ktora zostala po moim zmarlym ojcu.Otoz chodzi mi dokladnie o sztucer ktory byl w naszej rodzinie przez dlugie lata.Ja nie posiadam pozwolenia na bron a chcialbym go zatrzymac na pamiatke i nie wiem czy jest to mozliwe pod wzg prawnym.Obecnie bron jest w policyjnym depozycie.Czy jest mozliwe to aby rusznikarz zdezaktywowal bron i wystawil pismo ze bron nie nadaje sie do uzycia.Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś pełnoletni możesz (jeżeli chcesz) kontynuować pasję ojca, próbować zostać myśliwym, członkiem PZŁ i uzyskać pozowolenie na broń palną - broń ojca pozostanie w rodzinie i nie zostanie zniszczona zdekowaniem.

Tak czy owak radziłbym szybko podjąć decyzję, inaczej sztucer ucieszy gratis jakiegoś komendanta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacenty2004 nie dokonca ale blisko :)
wystarczy jak napisze prosbe do jednostki gdzie jest depozyt,tamta natomiast jest zobowizana do wyslania danej jednostki broni do danego rusznikarza.oczywiscie wszystkie koszty pokrywa ubiegajacy sie.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie