Skocz do zawartości

M.O.T. - Mysłowice Oszacht Team IV.2008


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pierwsza koszulka zamowiona, jak dojdzie podesle zdjecie, Yarek z imionami bardzo dobry pomysl ale obawiam sie ze kazdorazowo cena koszulki dla kazdego wzrosnie o 20zl za wykonanie projektu dla kazdego loga z innym imieniem:/ zadalem im te pytanie i czekam na odpowiedz;]
Takiego maila dostalem od Nich, ile bedzie kosztowac koszt np. 10 koszulek bez nadruku imion

Koszt dwustronnych nadrukow na koszulce FOTL 165g/m2 wyniesie 24.90zl x 10szt + koszt przygotowania projektu wektorowego 20zl + przesylka 7zlRazem 276zl.Technika nadruku fleks.To trwaly nadruk"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie spokojnie;] najpierw niech zrobia jedna i zobaczymy jak bedzie wygladac;] koszulka powinna byc na poczatku przyszlego tygodnia, jesli sie Nam spodoba do kazdy z Was poda rozmiar koszulki ilosc i kolor(czarny albo bialy, no chyba ze ktos chce rozowy:P)i ja wtedy je zamowie, wplace pieniadze a rozliczymy sie jak dojda i dostaniecie je do rak wlasnych, czy moze tak byc? Aha wystapil maly problem, Pan z tej firmy mi odpisal ze logo na lewej piersi jest zbyt obszerne i dali pomysl zeby dac tylko chopka i pod nim imie, negocjuje zeby dali chociaz z przodu nad chlopkiem skrot M.O.T. a pod imie.

na zalaczonym zdjeciu ktore otrzymalem widac przykladowy wyglad bialej koszulki bez imienia i bez zmienionego jeszcze logo na piersi, jak sie podoba? dla mnie bomba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie