Skocz do zawartości

M.O.T. - Mysłowice Oszacht Team IV.2008


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam suchy mozesz sie z nami zabrac bo ze siwym jedziemy jutro o 12 na kepe troche posmigac bo rano jade po papiery co lezalem w szpitalu bo WKU wzywa hehe jak cos sie zmieni to dam ci znac na gg :) tylko o 11 juz musisz bydz u mnie :)
pzdro Rafał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 11 to odpada:( a czemu sie nie chwalicie co wykopaliscie?:)
Yarek no to pech na maxa, fakt dzwonilem dzis 3 razy i nie odbierales..a juz myslalem ze sie obraziles:P:))
Wajcha bedziemy musieli sobie sprawic dobry kamuflaz zeby rolniki Nas na zasianym nie dostrzegli:P
Dobranoc Panowie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... np. po to, jakbym g***o znalazł ;P Dawid, wszystko w swoim czasie, na lepszy wykrywacz na drobnice tez przyjdzie pora, może jak dostane odszkodowanie to pomyślimy o jakimś explorerku. A ze smętkiem tak szybko sie nie pożegnam bo na okopy w lesie to jest mistrzowski sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no na kepie jak zawszem luski 12.7 i pepesza i nic pozatym aaa i co taka skrzynke kiedys wykopalem na kepe co nie bylem pewien na co ona jest to sie dowiedzialem sie ze byla uzywana na tluszcz :) a na dzieckach klapa przy pszemszy nie da sie chodzic bo zaraz sa domy i wskoczylismy na pola to same PRL kopalem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Panowie co z tymi koszulkami bo o naszywkach nie wspomne:> cieplo sie robi i trzeba jakos na polach wygladac, zarzad proszony na priv:P tzn. jakie logo w koncu wybieramy:> fajnie by bylo jak by juz kazdy z Nas mial koszulke z logiem na tegorocznej rekonstrukcji Bitwy Wyrskiej ktora jest juz 31 maja, aha staram sie o plakaty promujace ta bitwe wiec Panowie mysle ze wywiesicie takze plakacik w swojej miejscowosci jak takowe dostaniemy:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulki koszulkami, ale co wy myślicie o założeniu stronki www oszachtu bądź przynajmniej fora np: www.myslowice-oszacht-team.fora.pl ?? A te koszulki jakiego będą koloru ? bo białe to na wykopki mało funkcjonalne. Proponuje duży rzut loga na plecach i malutki na lewej piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie Wasz Dawidek juz wszystko zalatwia:) koresponduje z firma ktora sie zajmuje takimi zamowieniami, koszulki moga byc roznego koloru ale mysle ze czarne najodpowiedniejsze, mowilem gosciowi ze chcialbym koszulki z leprzym nadrukiem niz standardowym(standart kosztuje 21zl za koszulke z nadrukiem jakiejs tam wielkosci)gosciu mi odpisal ze z leprzym kosztuje 25zl+20zl (jednorazowo)za wykonanie projektu, wlasnie pisze do Niego ile bedzie kosztowac koszulka z duzym logiem z tylu i malym na piersi z przodu tak jak pisal Qba:)
A co do stronki to rozmawialem takze dzisiaj z kumplem ile by kosztowalo wykonanie fachowe strony dla mnie bo kumpel sie tym zajmuje zawodowo, powiedzial ze sie pomysli tylko czy bedziemy mieli wlasna domene?
Tak wiec z koszulkami jak pozalatwiam co i jak to Napisze Wam czy sie zgadacie a na probe zamowie jedna koszulke dla siebie jak to bedzie wygladac i czy Wam sie podoba ok?
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko co mówisz pasuje, wiadomo, domena też kosztuje ... to trzeba z chłopakami przedyskutować, naszywki haftowane tez dobry pomysł, a propos' właśnie mi przyszła naszywka ps.com ;) zgapiłem od Dawida ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po 1 - komóra sie znalazła, była w kurtce, która włożyłem do bagaznika brata.
Po 2 - moim zdaniem, koszulki czarne z dużym logo na placach - OK, a z przodu małe logo, a pod nim imię co wy na to?
Pozdrawiam
Yarek

Ps. Czy jest sens zakładać stronę Oszachtu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie