Skocz do zawartości

Banachy???


mlody00

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, ja w sumie nie jestem miejscowy ale byłem kilka razy i potwierdzam. 01 dalton, może ty wiesz coś więcej co to jest takie poryte zaraz za ogrodzeniem cmentarza, bo doły są tam wielkie? Miejscowi mówią coś o lejach po bombach, ale to niemożliwe, w tym miejscu, to bardziej wygląda na jakies miejsce do pozyskiwania pisaku, ale kto robiłby cos takiego zaraz za ogrodzeniem cmentarza??!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej niebardzo, chociaż można próbować, w miejscu w którym stała polska armia teren nieciekawy, blisko bagna. wiec jak nawet zostanie ci jakas łuska do wygrzebania to jak bedziesz wyciągał to sie w rękach rozpadnie. Po ludziach tez nic nie ma bo swoją robotę zrobiła ekipa z muzeum w Biłgoraju. Swoja droga skad jesteś?? Spr. maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem ze Stalowej Woli więc rzut beretem do Banachów,czy warto szukac ? myślę że zawsze jest warto tylko nie ma co się nastawiac na jakieś rarytasy , bo po pierwsze teren przeszukany po drugie jak pisze kolega powyżej teren podmokły i metal bardzo gnije .Mój mail to 01dalton@vp.pl. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie