Skocz do zawartości

Kolekcje klamer vol.II


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli chodzi o tą stalową klamrę to moim zdaniem oryginał, ten częściowy brak skrzydełka jak i wieńca u dołu to wada produkcyjna, po prostu użyto za dużo lutu do zamocowania zaczepu, który spłynął i częściowo zakrył te fragmenty klamry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz - Neustadt i o taką chałę sie sprzeczamy drugi wątek hehehehehheh może gość sie pomylił i zrobił w lewo
a jak sie ściął to już było za późno hehehheh sami widzicie !! to już dobrze - OnyX -ty też widzisz ? hehheeh pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest juz typowe zużycie sztancy" -to znaczy że tę teorie wymyśliłeś na poczekaniu ? a co wymyślisz za chwile ? - dobra nie czepiam sie - co do takiego rozlania lutu jeżeli to lut -to jeszcze nie widziałem tyle rozlanego lutu na rewersie klamry WH a może one były zgrzewane ?-ale co tam - to jeszcze czemu ona ma tyle farby na awersie że hohohm a na rewersie nawet grama holender żeby chociaż gdzieś w załamaniu a tu tylko lut i lut ? hehehe no to nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm siedze nad tymi zjecieciami tej klamry i olsnienie ... to nic innego jak farba.... Fotka jest jasna i wygladała ta klamra jakby farby nie miała ... wytarta ma tam gdzie pas właził ... a w miejscy szkrzydła i tych innych iewyraznych" nie dobitych" przez zuzytą sztance lub gluty lutu" to nic innego jak farba . Niedobite klalmry jakie widziałem to były odlewy lub aluminiaki wiec z tąd pomyłka ze sztancą . Z glutem lutu mozna sie spotkac w pierwszych klamrach WH ... Nara !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie to sobie powiększcie fotkę- widać na niej wyraźnie deformacje lewego skrzydła -to nie jest farba ani lut linie nie są proste tylko wężykowate proszę porównać do drugiej prawej strony a następnie rzucić okiem na rewers -tam powinno być to samo -a nie jest :):)-dla mnie już jest temat zamknięty -pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY DRODZYFORUMOWICZE CO TO ZA KLAMRA JAKA ZNALAZLEM SUKALEM ALE NIE BYLO JEJ TAM NA ALLE I ILE JEST WARTA TYLKO POWAZNIE PEWNIE NIZLA SUMKE BO JEJ NIE BYLO TAM GDZIE TE NIEMEICKIE KOLES MI MUWIL ZE TO SKSZYNKOWA I STARA 100% ORGINAL BO JA ZNALAZLEM OBOK STAREGO DOMU PSZY KOLEI A TO CARSKA KOLEI PEWNIE BEDE SPSZEDAWAL POWAZNE OFERTY DO MNIE PROSZE TYLKO NIE MUWCIE ZE NIE WIECIE BO TAKIE TO NIE CODZIEN SIE ZNAJDUJA I CZY WYKRYWACZ ZA NIO KUPIE TAKI NA MONETKI I NA MLITARKE..."

itd. ...
Proszę nie odpowiadać na powyższe pytania...
Ten post - jest pisany jeszcze pierwszego kwietnia bieżącego roku... Taki dziwny kalendarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie