Skocz do zawartości

Kolekcje klamer vol.II


Rekomendowane odpowiedzi

trudno mi coś ci doradzić ja swoje troche pogotowałem przy okazji wygotowywania głowy koziołka co go huki znaleźli - ale trzeba uważa bo aluminium ciemniej podczas gotowania -ale farbie na rewersie raczej nic nie zaszkodziło -ale u ciebie to co innego -zapytaj na konserwacji –na pewno koledzy ci pomogą -pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Onyx -znowu te oryginał jest w sprzedaży !!! nabywca oddał ? czy sprzedaje po obejrzeniu ?:):)- ciekawe za ile teraz pójdzie ? - pozdro -http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=361706420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza :). Pół roku czekałem i wyskoczyła 200 metrów od cmentarza I wojennego. Obiecałem sobie postawić znicz żołnierzowi który ją nosił, bo niestety po takim czymś chyba tam spoczywa :(. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie kawał historii i niestety ludzkiej tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś trafiłem na miejsce gdzie było sporo guzików i troche klamer z resztkami pasów zerwane widełki lub zaczepy -później sie okazało że było to miejsce gdzie znoszono zwłoki z pola bitwy do transportu z kąt je transportowano do miejsca pochówku -znoszono je przetykając drągi pod pasem głównym -lub ciągnięto je za nie -wiele klamer wtedy nie wytrzymywało -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! Mam pytanie - mam klamrę niestety po denazyfikacji - aluminiową - z zewnątrz zostało tylko obramowanie kółka na gładkim tle - reszta zeszlifowana a od środka jest gładka ( nie ma żadnych wytłoczeń ) - raczej jest to oryginalna klamra bo znaleziona na strychu razem z pasem na którym była żabka i pochwa z bagnetem ( liściem ) - proszę o ewentualne typowanie jakiej formacji jest to klamra - z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie