Jump to content

Różnica w cenie


butchcassiddy

Recommended Posts

Witam szanownych Kolegów. Po roku chodzenia z jabolem (zadanie spełnił - połknąłem haczyk) chciałbym przeskoczyć na nieco wyższe pięterko. Po przestudiowaniu forum oraz stanu portfela wytypowałem trzy wykrywacze które wchodzą w rachubę przy ewentualnym zakupie. Są to ACE250, Rutus Solaris oraz Tesoro Cibola. W związku z tym mam do bardziej doświadczonych Kolegów następujące pytanie: czy różnica między tymi wykrywaczami, wynosząca między Garretem a Tesoro jakieś 500zł znajduje przełożenie w osiągach? Nastawiłem się raczej na monety i łuski (ale jakimś sympatycznym i bezpiecznym żelastwem w rodzaju bagnetu też bym nie pogardził). Czy kupując Cibolkę nie przepłacę, czy jest ona rzeczywiście o 500zł lepsza od ACE? A może Rutus? Wiem, że temat wałkowany jest do znudzenia ale proszę o wyrozumiałość, może zimowy zastój skłoni któregoś ze starych wyjadaczy do podzielenia się ze mną swoją wiedzą? Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Witam,
Moim skromnym zdaniem (bo starym wyjadaczem się nie czuję)i ACE i Cibola są warte swojej ceny, jednocześnie to dwa różne wykrywacze, które ciężko porównać. Różnica w zasięgu jest na korzyść Cib. Ja chodząc ze swoją mogę powiedzieć że to... miły sprzęcik :) Chodziłem wcześniej z ACE i też było ok... kwestia gustu, ewoluowania własnych potrzeb i oczekiwań. Z Rutusem nie miałem do czynienia, ale dobrze o nim mówią.
Dobrze utrzymany i zadbany sprzęt można zawsze odsprzedać bez większej straty pieniążków, więc... do odważnych świat należy :)
Pzdr - P.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information