Skocz do zawartości
  • 0

Orły Polskie wartość i


P.D81

Pytanie

Witam! Mam w swojej kolekcji trzy statuetki polskich orłów dwie aluminiowe o wadze ok 1,5 kg i jedną mosiężną o wadze ok 4,5 kg (ta niższa) nie mam zamiaru ich sprzedac ale moze kiedys ze względu na to ze mam aż 3 szt ktoras z nich posłuzy jako przedmiot ewentualnej wymiany stąd chciałbym poznac ich wartość. Drugie pytanie to czy nie mylę sie sądząc ze pochodzą z okresu IIR.P??? Z identycznym jak te aluminiowe spotkałem sie w moim rodzinnym miescie w Muzeum Miasta, gdzie dowiedzialem sie ze wlasnie byly robione na masową skale w II R.P i stały w urzędach, szkołach itp. Dodam zeby nie bylo zbednych dyskusji, ze oba wyższe orzelki ktoś wtórnie pomalował...mosiezny bez kombinacji. Nie wiem jak pomniejszyc fotki :):):) wiec posłużyłem sie Allegro
http://www.allegro.pl/item296575208_orzelki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

A po czym tak sądzisz??Ten mosięzny jest na 100% z okresu miedzy wojennego...gdyz to pamiątka rodzinna, dwa pozostałe aluminiowe...wiem o nich tyle co powiedział mi przewodnik w muzeum mojego miasta ze to miedzy wojenna masówka"...pytam o ich wartosc bo niespotkałem sie z nimi nawet na allegro....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie