Skocz do zawartości

Stara chałupa za Radomiem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
O kurde bolek :]] ładnie HUKU syna wychowałeś :] Gdzie tata nie może - syna pośle :P Niezłe fanciory! Pozdrawiam!

P.S. W zeszłym roku trafiłem w lesie starą chatę. Wszystko co miało wartość zostało splądrowane. W domu walały się jedynie przemoczone... książki :] Zabrałem wszystkie. Najstarsze z czasów zaraz po wojnie. Większość o tematyce politycznej ZSRR.
Okazało się że to był dobry traf :] Książki poszły na Alledrogo, niektóre hurtem za 1 zł, a inne pozycje nawet po ponad 50 zł.
.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huku gratuluje zaszczepienia akcylem" syna,zobaczymy za pare latek moze mój szkodnik tez sie zainfekuje.

Jak juz tego kotka wyciagniesz ze stogu ,co go twej Tatko" w 47 postawil i oliwa podlewal to dasz sie jechnac???;))).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Przecież nie pisałem że ojciec go tam wsadził na siłę-tylko że jest to bardzo niebezpieczne.A wszyscy chwalą małego huka że olał ojca i jednak tam wszedł.Przepraszam Huk że zahaczyłem o twoją prywatną stronę.Czytanie ze zrozumieniem się kłania.Nie oczekuje odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sie troszczysz o młodzież to proponuje na identyfikacji i odkryciach -porozmawiaj z nimi jak prezentują -niewypały i niewybuchy -bo mnie już wody odeszły -po kilkudziesięciu reprymendach mam nadzieje że moje małe huki cie jeszcze zadziwią - oczywiście w bardziej bezpiecznej atmosferze (mam nadzieje że to nie zazdrość )- czy jeszcze chcesz sie do czegoś dowalić ? pisz śmiało ! - no bo różnie to może być -może się wstydzisz ? albo nie masz śmiałości założyć swój wątek ?-opowiedz nam o sobie to coś ci podpowiemy jesteśmy otwarci na młodzież -a może napisz do mnie na pocztę ? - postaram ci się pomóc :):) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie