Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe


rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja Darek!!!:-)Talentem nie ustępujesz Danielowi:-)A w dodatku szczera prawda. Jak ma ktoś znaleźć to znajdzie, nawet jak pewien uczestnik tego forum, który swój pierwszy bagnet znalazł siadając na niego tyłkiem w lesie:-)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pozwole sobie Panowie wrócić do tematu bo nie lubie naciagactwa i wciskania kitu.

Kupując słuchawki za 45 Pln zostałem posądzony o napędzanie rynku chińskiego badziewia i że porządne słuchawki to niby muszą kosztować kilka stówek bo to niby dzwięk nie taki jak trzeba i takie tam srele morele.

Siedze dziś i przeglądam Alledrogo i zjawo cóż widze? Główny krytyk moich badziewnych, chińskich słuchawek za 45 Pln przebił mój zakup. Cóż za strata. Miałbym profesjonalne, super słuchawki za 49,90 Pln. Jaka szkoda.

http://www.allegro.pl/item292861356_sluchawki_hd1010_do_wykrywaczy_metali_.html

Ale zadałem sobie troche trudu i postanowiłem poszukać, cóż to za super profesjonalny sprzęt, cóż to za producent ile to takie cudo może kosztowac u innego dystrybutora.
No i szok!!!! Całe 7,50 Euro !!!Czyli po dzisiejszym kursie aż 27 PLN. Nie będe już dochodził któż to cudo wyprodukował ale coś mi sie wydaje że nasi mali, żółci przyjaciele. Nie ubliżając nikomu. Choć w tym przypadku chciałbym sie mylić.

http://www.conrad.de/Foto-Video-Audio/hd_1010_kopfhoerer.sap


Tak więc troche wiecej pokory i zrozumienia dla innych. Rzecz jasna że biznes sie musi kręcić ale bez przesady. Z drugiej strony niezły narzut, prawie 100 %, ale to chyba po to aby słuchawki troche uszlachetnić bo za 27 Pln to chińszczyzną podlatyje na kilometr. I prosze mi tylko nie wciskać kwestii minimalnej marży i że ta cała kupiecka działalność to harytatywnie tylko i wyłącznie dla dobra entuzjastów biegających z wykrywkami.

Sam jestem posiadaczem Tesoro sprzedanym za Pańskim pośrednictwem i poraz drug jestem bardzo zniesmaczony podejściem do klienta. To forum to nie jest bazar gdzie sie wciska swój towar tylko miejsce wymiany doświadczeń i informacji. Choć może sie myle.

Pozdrawiam Badziewiaków ze słuchawkami za 45 Pln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że sam do tej pory chodziłem ze słuchawkami Panasonica za prawie 100 Pln ale ze względu na ten przeklęty kabel postanowiłem poszukać czegoś wygodniejszego. Dość czepiania za krzaki i wiecznego uważania żeby nie ciapnąć przewodu. Niestety wyjtkowych doznań dzwiękowych nie doznałem w wyżej wymienionych słuchawkach. Ale te za 7,50 Euro to już muszą być git...

Jak dostane to chińskie bezprzewodowe badziewie to napisze jak sie sprawuje.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he... ale kolega koledze poleciał po rajtuzach ,he,he...
Warto ostatnio poprzeglądać posty, człowiek sobie humor poprawia od razu.
Stagnacja w uprawianiu hobby, też się przydaje...
Mam nadzieję że mod nie obdzieli mnie kartką za off topic, he,he...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axelxxl, wyluzuj, nigdzie nie jest napisane, że są to słuchawki profesjonalne, lub że są np. niemieckie; są prawdopodobnie wyprodukowane w Azji, może w Chinach. Jak widać nie masz pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej, kosztach transportu, podatkach VAT i innych płaconych przez każdego prowadzącego działalność, następnie kosztach wystawienia na allegro i kosztach prowizji.
Zachwycaj się swoim zakupem, możesz opisać swoje wrażenia z użytkowania, mnie to szczerze wcale nie obchodzi i wiem jakie będą efekty. Proszę o zakończenie wątków osobistych, żalów i pretensji, wyraziłem tylko opinię o słuchawkach bezprzewodowych za 45 zł i po to właśnie jest forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni w odpowiedzi na kontre Raneda.

Czy ja chociaz jednym slowem napisalem ze te zakupione przeze mnie sluchawki to jakis profesfonalny sprzet? Sa rownie profesjonalne jak te ktore Pan sprzedaje, choc na pewno technologicznie pare lat do przodu. O prowadzeniu dzialalnosci wiem moze wiecej niz sie Panu moze zdawac. Ale niektorzy juz chyba tak maja ze wiedza wszystko lepiej i wedlug zasady: moje jest bardziej mojsze niz twojsze. Nie czynie w kierunku Panskiej osoby zadnych osobistych wywodow bo osobiscie Pana nie znam, wytykam chyba troszke zarozomialosc i brak akceptacji tego co nie z panskiego sklepu.

Co do sluchawek z linku to nalezy pamietac ze oni to tez sprzedaja z marza, kosztami itp. wiec te 7,50 Euro to juz z zarobkiem.

Dobra podaje dlon na zgode i koncze spor. Cenie Pana za fachowa wiedze i wskazowki z ktorych kilkakrotnie korzystalem. Ale z tym kupczeniem i trzymanie nosa wyzej niz glowe to trzeba uwazac.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie. Mam nadzieje ze do niedzieli przyjda. Mam tez nadzieje ze do niedzieli ziemia troche zmieknie, przynajmniej w lesie. Mysle ze sluchawki jak sluchawki, jedyny niepewny faktor to dlugosc dzialania baterii w nadajniku. Grom wie ile to pradu ciagnie. Jak tylko przyjda i je przetestuje napisze co i jak.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam axelxxl jak tam z tymi słuchawkami testowałeś?Z poradami na tym forum jest tak że w jednej chwili człowiek jest gotów kupować a za moment coś jest nie tak,więc daj znać jak się sprawują,czy jest tak zle że zostawileś to bez komentarza?
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kupiłem kiedyś słuchawki Sentry i teraz zastosowałem do SE.
Początkowo nie działały ale po dolutowaniu jednego rezystorka w nadajniku działają zadowalająco. Małą niedogodnością jest to że po włączeniu nadajnika i słuchawek trzeba je dostroić, robi się to automatycznie ale trzeba to zrobić. W innych wykrywaczach słuchawki być może będą pracowały bez przeróbek ale tego nie wiem.
Mogę tylko napisać że praca na słuchawkach bezprzewodowych
za 45 zł jest o wiele przyjemniejsza niż na słuchawkach przewodowych najwyższej klasy. Dla zainteresowanych rezystor ok 200 omów w puszce nadajnika łączymy przewód sygnałowy jednego kanału z masą. To wystarczy dla SE.
Dla innych wykrywaczy może być konieczne dodatkowo złączenie dwóch kanałów.Nadanik jest stereo i jak jeden kanał nie będzie działał to łączymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki dotarły ale poza suchym testowaniem w pokoju nie było okazji sprawdzić. Jak nie śnieg to deszcz a pracuje do 18 to w tygodniu brak szans. Wykonanie pomimo ze z materiałów sztucznych bardzo przyjemne. Nie wiem jak będą sie zachowywać podczas upałów, ale pewnie patelnia. Sam nadajnik bardzo mały i lekki, wagowo niemal niewyczuwalny, dochodzi jednak cieżar baterii 9V ale jest do przełknięcia. Zasięg bez zakłóceń tak do 3m od nadajnika. Co do jakości samego dzwięku nie będe sie wypowiadał bo na pewno nie jest gorszy od dzwięku z głośniczka wbudowanego w wykrywaczu. Choć niektórzy mają w tym kierunku inne zdanie. Do tego można płynnie regulować siłe głosu czego w mojej Ciboli niestety mie ma. Myśle że 45 Pln to nie jest kolosalny wydatek i było warto. Nie wiem jak dłogo będą wytrzymywać baterie ale to sie zobaczy podczas pierwszego dłuższego wypadu. Jako małą wade należy wytknąć to że podczas logowania sie komórki do sieci typowe pykanie słyszalne jest też w słuchawkach a że ustrojstwa te robią to co jakiś czas to wrażliwym może przeszkadzać. No ale zawsze komórke można wyłączyć. Jak wytestuje w terenie do jeszcze napisze co i jak.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
No, axelxxl... już się ociepliło!
Dawaj tu sprawozdanie z użytkowania tych słuchawek jak obiecałeś. Zapewne wielu jest ciekawych jak zachowują się w terenie i i jak długo trzymają baterie.
Ja próbowałem z transmiterem i k750i, ale szajs okropny wyszedł z tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie