Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 5


kamdrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sv łuchatek dobre dobre uchachałem sie że hej
autko które kupiłem to Nissan Patrol GR.,niestety ten nie pływa,i raczej nie będzie,ale znam takiego co pływa
http://pl.youtube.com/watch?v=vrS5Y8ByCmA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe... Łuchatek" dobre! może być jeszcze spłonkers" :)
Bonzo wybierasz się gdzieś z nami, może np. w niedzielę? Chętnie obejrzę na żywo nowy nabytek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo, do końca tego jeszcze nie wiadomo, wiadomości o wyjazdach pewnie na Pyrce się pojawią, a ja starym zwyczajem wyślę eskę :)
Właśnie weekend blisko, zgłaszać się kto chętny :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrząb - dogadaj się z chłopakami i umów na rzucanie neodymem... Wypijecie jakiegoś Żubra, a dostęp do Pyry na pewno się znajdzie:)
Jak nie w Orzechowie to może gdzie indziej...
Na Pyrce trwają jeszcze experymenty ( przebudowa / nadbudowa / malowanie ).
Poza tym przyjęliśmy zasadę, że dostęp dostaną tam osoby, które osobiście znamy, więc tym bardziej wspólne piwko jest konieczne...
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrząb wysłałem ci dostępowego maila, mam nadzieję że tym razem się poprawisz :)
Panowie, z większością jestem w kontakcie, jeśli chcecie się gdzieś wybrać, kontakt do mnie tel/sms!
Romkol wysłałem ci maila :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym żeby w niedzielę wybrać się w teren znany zainteresowanym :D Zobaczymy co na to Romkol!
Sv, a ty jeszcze nic nie wiesz? Czy też, niestety wiesz :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda, trafione miejsce i... niestety lipa :( Może kiedyś warto byłoby się jeszcze pokręcić po tej okolicy?
1 x boratynka koronna, 1 x boratynka litewska, 2 pfenning 1874, 5 pfenning 1976, 5 pfennig 1893, 1 x PRL, 1 x wspólczesna, naparstek, guziki i łuski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że pojadę na wieś - możecie jechać ale rókąt" który Ci wskazałem wczoraj proszę, by obrabiać w mojej obecności:)
Dzisiejszy namiar postaram się wpierw obejrzeć w terenie - chyba w czwartek będę przejeżdżał koło tej miejscówki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox Sv, am" to się razem wybierzemy :) Miejsc dosyć na ten weekend :) A dzisiejszy namiar wygląda nawet bardziej apetycznie, daj znać co tam zobaczysz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może nie dam rady obejrzeć tej namierzonej karczmy ale w Piątek powinienem mieć też okazję:)
Tak więc liczę, że na drugi tydzień będziemy mieli dylemat do której karczemki zapkuać:) Wstępnie oba miejsca zapowiadają się na dostępne i w miarę dyskretne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie