Skocz do zawartości

Namiar na patrol saperski


QB@

Rekomendowane odpowiedzi

Do mojego znalezionego na grzybach też z Dęblina przyjechali w niecałe 2 godz,policja nie robiła żadnych problemów.Jak sie zapytałem czy można łazić z wykrywaczem to powiedzieli że a kto to bedzie sprawdzał, mamy po 30spraw na głowe,ludzi nam brakuje i jeszcze kolekcjonerów mamy ganiać?Takie rzeczy (jak ten pocisk) trzeba bezzwłocznie zgłaszać bo zagraża życiu i zdrowiu, za poszukiwania nikt nikomu problemów nie będzie robił"powiedział komendant posterunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam:)
ale zapytam znajomego bo to on robił zdjęcia bo miał aparat:)
co do zgłaszania,mam okop jakieś 6na2metry a w nim 4sztuki identycznych jak ze zdjęć,okop pełny szlamy i błota,tarzają się w nim sarenki..jakieś 250-300m od szlabanu leśnego,20metrów od leśnej drogi..
ale boję się zgłosić ze względu na pytania i wogóle wiadomo dlaczego..
ktoś jest chętny to dam namiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj. lubelskie:

JW Dęblin 81 551-56-06; 551-55-01 lub 889-56-05; 889-56-06
mam jeszcze taki 883-00-51 (Twierdza)

Rejon odpowiedzialności: pow. lubelski, puławski, opolski, kraśnicki, rycki, łukowski, lubartowski, bialski, parczewski i radzyński.

JW Chełm 82 565-26-01 wew 255 i 256

Rejon odpowiedzialności: pow. świdnicki, chełmski, krasnostawski, hrubieszowski, zamojski, janowski, biłgorajski, tomaszowski, włodawski, łęczyński.

JW Lublin - Kruczkowskiego 81 718-20-30

Oddział Żandarmerii Wojskowej w Lublinie
sł. dyżurna 81 718-37-55

Nie mam pewności czy na Kruczkowskiego jeszcze saperzy są.
Numery do Dęblina mam w trzech różnych spisach stąd różnice w początkowych trzech cyfrach. Któreś na pewno zadziałają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie