Skocz do zawartości

Mapy z I wojny swiatowej


terenowiec69

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki huk,ale wiesz ja mieszkam w lubelskim, i szukam coś blizej mnie,wiesz o co chodzi.Jest duzo śladów w terenie jezeli chodzi o I wojnę,ale poczytał by człowiek coś na temat.A tu nic.Wszystko napisane za ogólnie.Inic sensownego nie można wywnioskować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No to nie daleko mnie heheh –tam bardzo dobre tereny przy Bugu –zlokalizuj parę cmentarzy wojennych –wiadomo że w ich okolicach toczyły się walki –idź do archiwum miejskiego –rusz głową –ja tego za ciebie nie zrobię -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość, proszę moderatora o usuwanie wszelkich treści dotyczących mojej osoby w postach bagnetxxx. To człowiek nieobliczalny sądząc po pewnej poczcie i jego zbanowanych" całkowicie zakłamanych wypowiedziach na temat zasłużonej z tego forum osoby na P.S. Oprócz mapek, może przyjść i zapukać coś jeszcze.

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mapki:
-organizacja hitlerowskiego aparatu zbtodni i terroru
na terenie powiatu Biała Podlaska

-egzekucje pacyfikacje wsi i zbrodnie na jeńcach na terenie powiatu Biała Podlaska

-miejsca zbrodni hitlerowskich upamiętnione miejsca walki i meczenstwa na terenie powiatu biala podlaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie