Jump to content

Woj Lubelskie


Recommended Posts

Posted
we wsi dobuzek w okresie 1 wojny swiatowej stacjnowali austryjaci i niemcy i ruscy :D niezla wojna byla do dzis mozna znalezc ladne naboje luski itp... ja znalazlem tam pare lusek wrazie czego to zapraszam na kolonie dobuzek;p
Posted
Olied, jak chcesz, żebyśmy w Lubelskiem jeszcze coś czasami znajdowali, to nie podawaj na Forum lokalizacji:-) Sam przeszukaj i pochwal się znaleziskami, myślę, że to wystarczy.
Posted
1-http://www.speedyshare.com/528226178.html
2-http://www.speedyshare.com/401588683.html
3-http://www.speedyshare.com/544601442.html
4-http://www.speedyshare.com/336222767.html
5-http://www.speedyshare.com/268608702.html
6-http://www.speedyshare.com/213379886.html
7-http://www.speedyshare.com/454971691.html
8-http://www.speedyshare.com/745325835.html
9-http://www.speedyshare.com/983515857.html

a to sa moje fanciki :d tez z lubelszczzny ^^ kto mi powie co to jest?
Posted
Pierwsze to chyba ciężarek wędkarski, a drugie... jakiś tygielek, albo panewka czy cylinder (od traktoru?), w każdym razie chyba nic wojskowego, niestety.
Posted
Kurde, ciężko mi się te linki otwierają... Ciężarek (jak mi się wydaje) jest na fot. 3 lub 4, spłaszczony przedmiot na fot. 1 może i jest plombą lub pieczęcią, niestety trudno to stwierdzić na podstawie tego zdjęcia. Wykopane na polu?
Posted
nie wykopane ;p znalezione ;d bo jeszcze nie mam wykrywki za 2 tygodnie ma dojsc :d tak na polu znalezione po deszczu ;]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information