Olied Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 we wsi dobuzek w okresie 1 wojny swiatowej stacjnowali austryjaci i niemcy i ruscy :D niezla wojna byla do dzis mozna znalezc ladne naboje luski itp... ja znalazlem tam pare lusek wrazie czego to zapraszam na kolonie dobuzek;p
danieloff Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 Olied, jak chcesz, żebyśmy w Lubelskiem jeszcze coś czasami znajdowali, to nie podawaj na Forum lokalizacji:-) Sam przeszukaj i pochwal się znaleziskami, myślę, że to wystarczy.
Czarek Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 ja bywam-w sprawwie jakiegos wspolnego wypadu zapraszam offczarek7@wp.pl
Olied Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 hehhe mam pare fotek :D dac ?xDale nie wiem czy ta sa zwykle gowienka" czy takie bardziej niezwykle :D
Olied Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 a w sumie i tak nikt nie wiem gdzie dobuzek lezy chyba :p ?
kopacz18 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 kolego ja w prawdzie jestem ze Zwolenia, ale jakby jakiś wypadzik to mogę dojechać michal2221@onet.eupozdro!
Olied Posted October 2, 2007 Author Posted October 2, 2007 1-http://www.speedyshare.com/528226178.html2-http://www.speedyshare.com/401588683.html3-http://www.speedyshare.com/544601442.html4-http://www.speedyshare.com/336222767.html5-http://www.speedyshare.com/268608702.html6-http://www.speedyshare.com/213379886.html7-http://www.speedyshare.com/454971691.html8-http://www.speedyshare.com/745325835.html9-http://www.speedyshare.com/983515857.htmla to sa moje fanciki :d tez z lubelszczzny ^^ kto mi powie co to jest?
danieloff Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 Pierwsze to chyba ciężarek wędkarski, a drugie... jakiś tygielek, albo panewka czy cylinder (od traktoru?), w każdym razie chyba nic wojskowego, niestety.
bruner0 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 na 6 kapelusik służący do gaszenia świec,popytaj sie ludzi,może był gdzieś w okolicy jakiś folwark lub dworek
Olied Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 dowiedzialem sie ze to nie ciezarek tylko pieczec :d z 1500 ktoregos tam ;d
danieloff Posted October 3, 2007 Posted October 3, 2007 Kurde, ciężko mi się te linki otwierają... Ciężarek (jak mi się wydaje) jest na fot. 3 lub 4, spłaszczony przedmiot na fot. 1 może i jest plombą lub pieczęcią, niestety trudno to stwierdzić na podstawie tego zdjęcia. Wykopane na polu?
Olied Posted October 3, 2007 Author Posted October 3, 2007 nie wykopane ;p znalezione ;d bo jeszcze nie mam wykrywki za 2 tygodnie ma dojsc :d tak na polu znalezione po deszczu ;]
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.