Jump to content

kulka:)


Recommended Posts

Posted

chodzę sobie grzecznie z rususikiem po lesie gdzie wychodzi carska rosja i powstanie styczniowe a tu nagle piiii....kopię nic nie ma tylko kawałek korzenia leży...odrzucam na bok...a tu w dołku pusto...więc biore korzeń pod wykrywkę...piiii...ki diabeł myślę sobie...pakuję korzen do torebeczki,do domku...tu mała sekcja i oto jakie znalezisko siedziało-1szy raz widzę żeby drzewo obrosło kulkę:)spotkaliście się już z czymś takim?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information