darmatt Posted September 27, 2007 Author Posted September 27, 2007 .. i czy ktoś też coś podobnego znalazł? Tak mi się to spodobało, że chętnie bym się wymienił, gdybyście mieli coś takiego. Pozdrawiam,Darmatt
Kiler Posted September 28, 2007 Posted September 28, 2007 Czy z drugiej strony jest prostokatna blaszka? Co to jest ogolnie?
darmatt Posted September 28, 2007 Author Posted September 28, 2007 tak, jest prostokatna blaszka.Jest to zapięcie a w zasadzie połowa jednego zapięcia do ksiegi. Kazda ksiega miała dwa zapięcia, czyli w sumie 4 takie maleństwa, z tym, że dwa miały okrągłe łebki zamiast dziurek :DJest to dość pospolity fant, znajduje się je w zasadzie wszędzie, bo często się urywały.Rozumiem, że masz takie coś. Jesteś zainteresowany wspomóc kolekcjonera?Pozdrawiam,Darmatt
darmatt Posted October 17, 2007 Author Posted October 17, 2007 a niedawno nabylem o cos takiego.moze ktos ma takie pierdołki?
Hardy79 Posted October 22, 2007 Posted October 22, 2007 Jeżeli jest pan zaiteresowany zapinką to zapraszam na aukcje allegro(numer 258795102) .Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.