Skocz do zawartości

Bzura 2007-rozczarowanie:(


Rekomendowane odpowiedzi

tjaa art234-

jeśli faktycznie nikogo nie znasz,na tyle ,aby stawać po kogokolwiek stronie' -(cóż za argument) to po co w ogóle zabierasz głos.?

Zejdź z lini - tu idzie próba poważnej rozmowy


***********************************************************


jazłowiak -Szefie Ministerstwa Prawdy

Ty w ogóle czytasz to co piszesz ???

Na tę chwilę widzę że wystarczy Cię cytować - i nie trzeba już specjalnie znęcać się nad Tobą, mój Ty Wielki Demagogu-Argumentatorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 279
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ty, jazłowiak - noo weźźźźźźźźźź, nie obrażaj się cooo ??

sarkazm chłopie Ci nie wychodzi -demagogicznymi wrzutkami nic ze mną nie wskórasz,
to że gdzieś od wielkiego dzwonu podasz jakieś koszty - to efekt dociskania Cię do ściany.

Nadal wijesz się jak piskorz, ,złotousty' - i nadal nie odpowiadasz na moje pytania - moje małe Lwie Serce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a kogo to masz na myśli pisząc ,cała Polska'?

jako Mł.Aspirant Demagogii powinieneś zdawać sobie sprawę że używanie takich nic nie znaczących wypełniaczy typu - zawsze, wszyscy ,cała Polska,nigdy itd- sygnalizuje zapętlenie, i brak pomysłu na wyjście z sytuacji..

To kolejna Twoja prawda objawiona? - to co, Waleczne Serce- dalej ścielisz dym i ściemniasz - a może chcesz spotkać się ze mną,coo?

I wtedy np wygarniesz mi i przygwoździsz ,moje kłamstewka' - może mam pojechać na Filtry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jednak, że wątek ten zmierza w niezwykłym kierunku - do Nibylandii? To Tiperrary? Road to Perdition? na Ostrołękę? Od tego miejsca musicie problem ten rozstrzygnąć na prywatnym poletku, może ubitej ziemi, ale nadmiar piany z tego wątku może uniemożlwiwć kontynuowanie innych, jak słusznie zauważył miłościwie nam panujący Bociek, forum to ma ograniczoną pojemność. Zatem koniec i bomba, a kto.... ten trąba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie