Skocz do zawartości

Koszalin vol. XI


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Piotrek.

Ja mam Solarisa, ale starego (na wiosnę ma wyjść nowy Rutus), jakbyś chciał obejrzeć, zobaczyć jak działa to wal do mnie śmiało. GG 1972425


Ps. U mnie to chyba koniec sezonu niestety, no chyba że koniec śniegu będzie.

pozdr
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 279
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Tylko po gratulować takich okazów nie często one wychodzą na światło dzienne .Czy to te same miejsce co te miareczki.

Na wypady zawsze jestem otwarty tylko trzeba do mnie napisać na e-mail bo mam coś z pocztą i nie mogę wysłać pierwszy wiadomości.

pozdrawiam ... J ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqn niezłe zródełko znalazłeś. Kolejne mareczki. Gratuluje.
U mnie niestety problemy czasowe. Trzeba było sie udzielać w stanie kawalerskim teraz niestety rodzina bardzo ogranicza czas na tego typu zainteresowania.
Pozdrowienia dla Ciebie i innych kolegów. R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwałą,

miło usłyszeć" dawno nie słyszanych... u mnie czasu jako i zwykle mało... jak nie praca to rodzina absorbuje wszystkie (prawie) wolne chwile... jestem jednak dobrej myśli.

Pozdrawiam obecnych i tych, których dawno tu nie słyszano".
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Ja także nie mam się czym pochwalić. Brak czasu, krótkie dnie, długie noce, aura pogodowa niesprzyjająca memu hobby to są przeszkody do tzw. KOPANKA. Może niedziela cosik przyniesie ciekawego ale to zależy od pogody.


Pozdrawiam wszystkich ciepło (to najważniejsze w taką pogodę)
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu pogoda pozwoliła na mały spacerek w małym gronie zagorzalców do jakich należę , co chodzi o fanty to mało ich było , ale przecież nie oto chodzi . Wyszła połówka blaszki w dość nie ciekawym stanie .

EMIL SCHEEL
KOSLIN MAUER STR.6
16.6.00.
4.K.I.R.49.ST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie