Skocz do zawartości

Koszalin vol. XI


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 279
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

niestety, ja w sobotę jadę do Szczecina po żone (po operacji) - więc rzeczywiście ciężko będzie mi sie wyrwać w teren czy też na spotkanie przy piwie. Ale ten stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie hi hi...

Powinniście się spotkać i zakończyć ten rok kalendarzowy jakimś podsumowaniem hi hi...

Bywajcie M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie cudeńka to tylko w katalogach możemy po oglądać .

Kolego (camene ) wiedziałem że miałem saperkę na wykopkach ale że ją zostawiłem to już nie !

Panowie prosił bym o zasypywanie dziur w naszym regionie tyczy to wszystkich kopaczy tych co uczestniczą na forum jawnie i tych ukrytych co tylko nas czytają a kopią , miło jest przejść po lesie lub polu widząc ładnie po zasypywane dziurki .

pozdrawiam ...J...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Dołączam się do apelu i do kolegi Jarka -nie oszukuj bo ty miałeś fiskarsa !!!!!!!!!hihihihihi i powiedz jeszcze gdzie ty kupujesz te fanty szczególnie tym raczkujacym w tremacie ??

Pozdrawiam Cezarian

p.s kiedy jedziemy na wykopki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Kolejna Scherf 1589 z katalogu tak dla smaku w starym roku.

(Cezarian) No właśnie przez te raczkowanie na wykopkach musiałem ją zgubić , a dopiero potem zakupiłem fiskarsa którego uwiązałem żeby się nie wyrywał i nie pozostawiał dziur hi hi .

pozdrawiam ...J...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do apelu Raczka o zakopywaniu dołków, bo szczerze - wędrując po naszych okolicach w sobotę zauważyłem krajobrazy typowo księżycowe. Zakopujmy dołki nie tylko dla Pana Leśniczego ale m.in. dla własnego bezpieczeństwa - można nogę złamać.



pozdr
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

musi tych niezasypanych dołków jest sporo skoro Jarosław apeluje... widzę, że nie kończycie jeszcze sezonu - świetnie.
Na mnie spadły niestety nowe obowiązki (do czsu) więc nie mam mowy o występach w lesie czy poszukiwaniach w knajpie (czy możez odwrotnie).

Poraz nie wiem który apeluję zaś o nadsyłanie fotek z opisami na stronę - jestem teraz więcej w domu, a i opędziłem się ostatnio z pracą - więc strona powinna ruszyć dalej. Moze jakieś pomysły?... prędzej śmierci się doczekam niż pomocy w kwestii strony hihi.

Tymczasem tyle - powodzenia w terenie i ... Bywajcie. M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie