Skocz do zawartości

Koszalin vol. XI


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 279
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jarosławie gdzie Ty żeglujesz że znajdujesz takie fanty?
To znaczek z Dnia żeglugi niemieckiej". Ta sentencja na górze to: żeglowanie jest potrzebą (koniecznością)"
Dzięki tobie jest co oglądnąć na forum.
Pozdrawiam. R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

piękna rzecz", że posłużę się cytatem. Ciekawe poletko trafiłeś - zaproś kolegów, może coś więcej wyczeszą hi hi...

A jak postępy reszty kolegów?

Od piątku do niedzieli nie będzie mnie na naszym terenie - muszę wyjechać - zabieram wykrywkę, bo może czas i pogoda dopiszą hi hi...

Tymczasem zagadka:
z jakim wydarzeniem z dziejów Polski należy powiązać owe zdjęcia.
Jest to połowa ostatniej strony Przewodnika Katolickiego" wydawanego w Poznaniu z dnia 16 października 1938 roku (cena 20gr).
Zwycięzca w nagrodę będzie mógł zaprosić kolegów na nową miejscówkę hi hi.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

z tym czesaniem to chyba czeszecie po sobie hi hi (z racji moich częstych" wyjść śmiem twierdzić, że moija cewka (hi hi) tam nie miała przyjemności ha ha.

Wybywam dzisiaj koło Łeby na dwa dni. Mam nadzieję, że pola tamtejsze przywitają mnie przyjaźnie i poczęstują nie widłami, a ciekawymi drobiazgami.

Jak plany pozostałych historycznych koszalinian?
Jeśli chodzi o spotkanie w szerszym gronie - to pewnikiem jest ,że przyszły łik-end mam zajęty, a następne niepewne z racji wyborów (więcej nieprzewidzianych zadań do wykonania). Pocieszające jest to, że sezon pewnie jeszcze trochę potrwa, więc nie czas na podsumowania hi hi...

Tymczasem bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

przed chwilą wróciłem z Poznania (niech ich szlag trafi - oszczędzają nawet na sygnalizacji świetlnej w mieście - w dzień ją wyłączają ha ha) - i natychmiast mnie ściągnęli do pracy.

Ten łik-end mam zajęty niestety - przeprowadzka firmy...

Co tam w polu piszczy może mi ktoś powie?

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie