Skocz do zawartości

Jaki TANI wykrywacz?


vipero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Jakiś czas temu zamierzałem kupić jakąś tanią wykrywkę na początek, z braku czasu jednak nie kupiłem żadnego a pomysł na tą zabawę wrócił znów.
Jeszcze nie tak dawno temu nie było za dużego wyboru w tanich wykrywkach pamiętam, że był tylko jabel i jakieś równie tanie chińczyki które wszyscy forumowicze odradzali.
Jako, że nie jestem zbyt na bieżąco zorientowany w aktualnym sprzęcie bardzo proszę o pomoc w dokonaniu dobrego wyboru.
Interesuje mnie tania wykrywka za 200-350zł i ku mojemu zdziwieniu na Allegro pojawiło się bardzo wiele nowych modeli w tym przedziale cenowym..
Które warto kupić a które najlepiej omijać?
Biorę pod uwagę:
Jabel
Bounty Hunter Junior
coś takiego http://www.allegro.pl/item226755498_profesjonal_wykrywacz_metali_metalu_wykrywacze_g_f.html
lub http://www.allegro.pl/item227985148_wykrywacz_metali_super_cena_nowy_gwr_.html


Doradźcie lub odradźcie co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz!
Wykrywacze linków sobie odpuść a szczególnie te MD i jakieś cyferki , to szajs, w tej cenie to może być jakiś bounty hunter na monety, na militaria niby jabel się nadaje ale mój kumpel go tak przeklinał ze nie będe tej wykrywki polecać , jeżeli na militaria to dozbieraj kasy i kup używanego hs-3 , a jak na monety to czasami na all trafiają się używane bounty huntery które kupisz za około 400zł
PozdrO
tomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

md-ki to na 100% sobie daruj, taki szajs ze az glowa mala, chodzilem z nim troche i na moje szczescie go sprzedalem.
jakbys dolozyl troche to moglbys kupic sobie Ace 150, w swoim przedziale cenowym chyba lepszego nie znajdziesz, na monetki super cena nowego to 600 zl, ja bym dolozyl bo kupic badziewie latwo- gorzej sprzedac.
pozdrawiam menel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pierwszy link to dobry wybor. Mam ten wykrywacz i nie zgodze sie z kolegami mowiacymi ze to szajs ! jedyne co jest w nim wadliwe to to ze niby wykrywa osobno metale czarne i metale kolorowe czasem wskazuje na metal kolorowy a okazuje sie ze jest to metal zwykly (czarny). i wykrywa naprawde dobrze militaria na samym dole sa niby zeczy ktore ni znaleziono podfierdzam ze jest mozliwe znalezienie np karabinu MP-40 na glembokosci ok 70 cm. Polecam ci ten bo jest TERAZ (ja go kupilem jak byl nowoscia i byl drozszy) stosunkowo tani a bardzo dobry. Pozdrawiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Hahahahahahahahahahahahaha!
Co ty mowisz, mam kupla co ma ten shit, człowieku. Panie lepper jestem pewien że pan sprzedaje to coś" na aledrogo. Moj kumpel nie wykrył łuseczki co była pod ściółką! Ja miałem syreny w słuchawkach, ale i tak mu ją dałem. UWAŻAJCIE NA MD, SEBEN, I TAKIE NO-NAME JAK TEN!

Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie