Skocz do zawartości

Okolice Kalisza


Romo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
I co chłopaki coś" ciekawego w terenie słychać ? Ostatnio z kolegą byliśmy w Kozminku na Łysej górze, gdzie w czasie I św Ruskie zrobili sobie coś w rodzaju wierdzy" jadąc na wyprawę oczami wyobraźni widzieliśmy cały bagażnik fantów - na miejscu okazało sie że ktoś górę kiedyś kupił rosprzedał ją w postaci piachu po okolicznych budowach ha ha ha.No ale i tak bywa, jedynymi rzeczami jakie znaleźliśmy to dwa wielkie odłamki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z militarki, kilkanaście niewielkich łusek,kilkanaście narzędzi rolniczych, zniszczony magazynek i monetki. Ah, i jeszcze 2 zaginione pierścionki. :)
Jest też namiar na zakopany niegłęboko karabin ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czysty przypadek, bo wykrywacz biorę przy okazji. Trochę okolice Liskowa jak jestem u rodziny. Teraz wybieram się w okolice Byczyny i może mi się uda zrobić chociaż ze dwa wypady. Niestety chodzę sam i dlatego tak niezorganizowanie. W grupie byłoby więcej chęci :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...
Witam ja też nie dawno chodziłem w okolicach Kożminaka. ,parę fantów znalazłem ,miejsce obozowania artylerii chyba Napoleon .Wykopałem tam 4 kule armatnie dwie 10kilowe i dwie 6.i trochę guzików i monet. Mieszkam pod zielona górą, ale z racji wykonywanej pracy jestem często w okolicach Kalisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też nie dawno chodziłem w okolicach Kożminaka. ,parę fantów znalazłem ,miejsce obozowania artylerii chyba Napoleon .Wykopałem tam 4 kule armatnie dwie 10kilowe i dwie 6.i trochę guzików i monet. Mieszkam pod zielona górą, ale z racji wykonywanej pracy jestem często w okolicach Kalisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie