Skocz do zawartości

Replka MG 42


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie od 3 lat mam chęć posiadać MG 42 ale prawo prawem wiec chce kupić replikę a oto moje pytania;
- możecie podać jakiś sklep internetowy dysponującymi takowymi replikami
-jaką firmę wybrać jak jest jakiś wybór oczywiście
-ile mnie będzie to kosztować ??
-czy mogę do zrobienia repliki wykorzystać oryginalny korpus i nie będzie to kolidować z prawem a jak tak to czy niema ktoś takowego na sprzedaż

nie znalazłem takiego tematu w wyszukiwarce a w google jako s ciężko szło ale znalazłem repliki innych pistoletów

za pomoc z góry dziekuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Obudowa wykonana z blachy - niektóre elementy oryginalne - celownik ,ramka celownika, nóżki , górna klapa , ... . Lufa drewniana ( niestety nie da się wymieniać ) ,w środku replika jest pusta bez żadnych mechanizmów ,ale rączka od przeładowania jest ruchoma - tak że można imitować zakładanie taśmy i i ładowanie . Cena po kosztach coś koło 1200 zł. Niestety zostały wykonane tylko 2 szt. bo kumpel wyjechał. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie 42 ale też ładna:)http://www.allegro.pl/show_item.php?item=231298177&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)
Jako że cieżko dostać ładną replike Mg42 za rozsądne pieniądze zastanawiam się nad kupnem na ten czas repliki Mg34 i w związku z tym mam pytanie:)
CZy tą z allegro z linku powyżej opłaca się kupić, czy też można na naszym rynku zakupić coś ładniejszego i dokładniejszego?
Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam
Ja również jestem zainteresowany budową repliki MG-42 którą chciałbym oprzeć na oryginalnym korpusie Mg. Mam podobne pytanie jak FalkenBurg: czy ktoś z Was posiada może sam korpus Mg i chciałby go sprzedać ? Może to być totalny szort byle tylko nie rozlatywał się w rękach. Jeśli macie coś takiego to proszę, piszcie
Pozdrawiam Salamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie