Jump to content

Dwu dniowa wycieczka do loasu


Recommended Posts

No i się trafił strasznie duży sygnał na przedpolu transzei. Pierw wyszedł na wierzch ten pomarańczowy pojemniczek i myślałem że to śmieci ale okazało się że tam pędzel do golenia. pełno skórzanych pasków do tego. I menażka której tu nie ma bo się moczy w wiadereczku. Wszystko skrzętnie owinięte gazetami było.

Link to comment
Share on other sites

na końcu wyszły najładniejsze rzeczy... Była jeszcze mosiężna posrebrzana łyżka ale zapomniałem foto zrobić i wrzucę innym razem. Miejsce nie było obiecujące i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Na 100% tak niedługo wrócę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Darek za identyfikację! A chodzę sobie tam gdzie mieszkam czyli na Lubelszczyźnie. Poki co wyprawa ta miała być na ruskich ale różne fanty się trafiały jak widać. Może w tym tygodniu pójdę na niemców to coś w kolorek bardziej się trafi.
Link to comment
Share on other sites

A co do klamerek to jeśli będę je czyścił to po sezonie, a czy będę i czym to się jeszcze zastanowię, bo stan może nie tragiczny ale cieniutka blaszka już została i raczej nie zostanie z tego zbyt wiele, no może jak już to tą z dziurą jak już bo sporo zdrowsza. Magazynki też raczej nie do czyszczenia. Może macie pomysł jak się zabrać do tej manierki? Bo ja nie wiem za bardzo. Często były stosowane przez ruskich w kolorze czerwonym? Bo ta ma taki kolor farby no dokładniej to bordowy.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information