Skocz do zawartości

Defilada 15 sierpnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Już wiemy kim jesteś"

Ależ drogi Tekaesie - nigdy nie ukrywałem swoich personaliów i znajdziesz je w wielu miejscach na tym forum, więc nie wiem co to za odkrycia dokonałeś ;)

Problem w tym, że przez Twoją nieuwagę, którą chyba niechcący odkryłem prawdopodobnie domyśliłem się właśnie Twoich personaliów, bo jakoś nie kojarzę, żebyś podał je tu wcześniej. Chyba, że podpiszesz się teraz z imienia i nazwiska i wyprowadzisz mnie z błędu.

Moja wypowiedź nie dotyczyła istoty sporu, lecz była takim drobnym spostrzeżeniem postronnego widza, dlatego też nie rozumiem skąd ten ostry atak na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilerp - cwaniaczek brylujący na czele", zaraz przepona strzeli mi ze śmiechu jak achtung...

Ale co mnie martwi - Tekaes pisze:

Już w i e m y kim jesteś" Czy to oznacza, że kolega Tekaes wypowiada się w imieniu jakieś szerszej grupy czujnych demaskatorów brylującego cwaniactwa? Takie już wiemy" brzmi mocno znajomo...

Czy teraz kol. Tekaes napisze:

... i mówimy swoje stanowcze ie"?

Marcin Mielczarek, dusza ustawiona w rzędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!
cały ten wątek i cała sytuacja jak również kwestia wystąpienia na defiladzie 15-go sierpnia jest żenująca i jest plamą na postrzeganiu reenactingu w Polsce"... jest też argumentem przeciw". Najbardziej żenujące jest jednak to, że zdajecie się drodzy Panowie tego nie zauważać , brnąc w bezprzedmiotowe dysputy , kto jest bardziej lepszy a kto mniej. Ludzie z poza waszego środowiska tych niuansow nie widza - widzą natomiast to, że tego dnia zaprezentowała sie jedynie cytadela" i ludowcy" i to bynajmniej nie na defiladzie.
zamiast zrobic coś wspolnie polskim zwyczajem kąsacie się wzajemnie kalając własne gniazdo. smutne to... i mi jako sympatykowi rekonstrukcji historycznej troche wstyd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie