Skocz do zawartości

Defilada 15 sierpnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cóż nie od dziś wiadomo że pewne środowiska bardzo by chciały, baaa zrobiły by wszystko łącznie ze zdeptaniem kogo się tylko da (zreszta znalazło by sie i osobe lub osoby które to deptanie maja za sobą) żeby zmonopolizować środowisko - tylko zastanawiam sie po co? Dla władzy i pieniędzy? A ja myslalem ze to pasja i zainteresowania się liczą a nie hotele, dżakuzi, i pełne srebrników kieszenie...żal patrzeć tyle wam powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja nadzorująca i zrzeszająca GRH to początek końca polskiej rekonstrukcji.
Może zaczną wydawać pozwolenia? Ci, którzy im nie zapłacą wpisowego" i regularnej składki członkowskiej" nie będa dopuszczani do inscenizacji? Czy co?

Takie organizacje są przykrywką do prania grubej kasy przy okazji organizacji imprez - zainteresowani wiedzą o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tekaes nie tylko w słowach.

Prosze Mi zaufać że jestem zamieszany w pare inscenizacji, do ktorych nikt nie mial pretensji o rzetelnośc wykonania.

A Co do słow Horsta wiecej nie trzeba dodawać. Kazdy kto dłuzej śledzi temat ma juz wyrobione zdanie na ten temat.

Amen

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie organizacje są przykrywką do prania grubej kasy przy okazji organizacji imprez - zainteresowani wiedzą o co chodzi.

Uuuu, ostro to zabrzmiało :) :P

Ciekawe co na ww. uwagi osoby zajmujące się 15 sierpnia ???

Taka jakaś cisza w eterze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Ty pierzesz grubą kasę czy kto? Takie pieprzenie na tym forum jest charakterystyczne dla teoretyków i ludzi, którzy nic nie zrobili a próbują udawać mądrali.. Mam nadzieję, że już niedługo powstanie federacja, która wyeliminuje wszelkiej maści muminy, nawiedzeńców i krętaczy, co przykrywają swoje przekręty i dziadostwo zastępczymi tematami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka federacja = familia michników i innego tałajtajstwa które powstalo po 89 roku, taka rekonstrukcyjna banda postkomuchow która trzyma wszystko w łapie i prowadzi do stagnacji w Polsce a jednoczesnie ciągnie kaske. Jako rekonstruktor mam nadzieje ze takie cos nigdy nie powstanie, to bedzie początek konca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid nie wiesz ? Kazdy kto nie jest z 'nami' jest przeciw nam i jest pomazanćem bozym / szmaciarzem /poseudorekonstruktorem (nazywajcie sobie jak to jak kto chce)

Dla mnie istnieje tylko jedna władza w struktórach rekonstruktorskich. Jest nim Szef Grupy i nikt więcej, to jego funkcja jest dla nas przewodnikiem i osoba godną naśladowania. Wszystkie federacje i inne dziwa doprowadza tylko do jeszcze gorszych sporów.
Federacją mówimy stanowcze nie, bedzie jak pisał Orwel. Będą równi i równiejszy.

JEst dobrze jak jest teraz, po co zmieniać wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kombatant, ze wreszcie zaczynasz pisać o sobie i swoich metodach działaniach, nie martw się wszyscy już Cię znają i śmieją się z Twoich zapędów wodzowskich i chęci brylowania cza czele wszystkich GRH. Nie mówiąc już o tym co sie działo wiesz gdzie, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako muminek o zapedach wodzowskich bije sie w piersi. Popsułeś mi misterny plan zawładnięcia Polskimi grupami, teraz na placu boju Zostaje Tylko Kolega Tekaes z blizej nieokreslonymi utajnonymi wywrotowcami.

A swoja droga chyba Pan pomyliuł osoby he he : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi to słyszeć, fajnie by było jakbyś je jeszcze przytoczył bo w przeciwnym razie zaczną krążyć opowieści że jesteś marnym pieniaczem, internetowym wojownikiem i typem który krzyczy byle krzyczec, nie wazne ze wypisuje pierdoły. Zresztą po tym co pokazałeś i tak beda krążyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid spokojnie, tonący brzytwy sie chwyta. Wszystko byle by odwrócić kota ogonem. Na żałosne wyimaginowane zaczepki reagować nie będe.

Wypowiedziałem sie co myśle na temat federacji, wole swoje podworko w ktorym moje aspiracje koncza sie na etacie kaprala. Chyba kazdy moze wypowiedziec sie na temat tyczace sie naszego całego środowiska, no chyba że niektorzy znow chca zmonopolować opinie na temat takich bzdurnych pomysłów

Pozdrawiam Tych zdrowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie