Skocz do zawartości

OPŁATEK - Warszawa


SZUKAM.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - potwierdzam chęć uczestnictwa w piątkowym spotkaniu - naturalnie jeżeli nie będzie lało jak z cebra. Mróz, śnieg i mżawka nie są w stanie mnie zniechęcić. Pasuje mi start o 19.00 ze stacji w Kabatach - wcześniej się nie wyrobię.
Pozdrawiam wszystkich:-)
SZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz niestety nie udało mi się pojawić na spotkaniu, a to dlatego,że bałem sie że z powodu strajuku PKP nie bede miał jak wrócić do domu i słusznie bo odwołano ostatni pociąg:(
Pozdrawiam wszystkich, którzy dotarli.
Jadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w sumie OK, szkoda tylko, że trochę krótko, ale taka pora roku...musimy na wiosnę zrobić dłuższą imprezę. Ale dobre i to - teraz wiem, kto kryje się na niektórymi ickami". Dziękuję wszystkim, którzy jednak się pojawili, a Ci, których nie było niech pojawią się następnym razem. Proponuję wtedy trochę wiecej spożyć i usmażyć jamnika PATRONA:-)
Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadzia .. napewno to Kopernik umarł ;-)
Początek ostrożny ... później troszkę lepiej ... trzebabyło się zbierać jak siejuż człowiek rozkręcił .. ale myślę że popatrzeć w gwiazdy w mroźny wieczór jak dym z ognia w oczy szczypi ... to jest fajna sprawa .. tak poprostu fajna sprawa :)
Pozdrawiam
SZUKAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
witam
czy w najblizszym czasie przewidujecie spotkania,ostatnio byłem z boku,ale znowu mam czas i neta do kontaktu.
pozdarawiam Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie