Skocz do zawartości

Białystok


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Elo!
Mieszkam 70 km od Bialegostoku. Szczegolnie interesuje mnie ekwipunek niemiecki, bo o niego latwiej niz o polski. Zbieram go w celu restauracji wygladu zolnierza niemieckiego. Najchetniej podciagnal bym to pod Afrika Korps, ale puki co jestem blizszy Europy Wschodniej.
Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Ja jestem z Białegostoku, zajmuje się wszystkim związanym z poszukiwaniami obecnie namierzam czołg...ale muszę już spadać nie mam czasu
yasioo
p.s.mój mail to yasiooxx@wp.pl ,chętnie się skontaktuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem.Chętnie skontaktuje się z innymi poszukiwaczami z Białegostoku i okolic. Te tereny wbrew obiegowym opiniom mają bogatą historię walk.Do brze ,że jest na odkrywcy jakaś inicjatywa dotycząca Białegostoku,bo traciłem już nadzieje.Jednak trzeba uważać, bo wyprawa z nieznanymi do końca osobami zakończyła się jużraz ostrą awanturą, są wszak poszukiwacze i bezmyślni dewastatorzy.Tych drugich strzeżcie się jak ognia!!
yasiooxx@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
po przejrzeniu działu poznajmy się" wydaje mi się, że nie jest tak źle,
tylko większość chyba szuka samotnie albo w małych 2-3 osobowych grupach i niema zamiaru integrować się, ale może się mylę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Witam też jestem z Białegostoku i dopiero zaczynam przygodę z poszukiwaniami. Narazie mam za sobą dwa wypady w okolice Osowca. Trochę łusek, naboi, trochę niewypałow różnego rodzaju (niestety nieznanych dla mnie) i sporo różnych części bomb. Korzystam z wykrywacza szwagra. A w tym tygodniu zamierzam kupić sobie tylko nie mogę się zdecydować jaki. Może ziomale z Białegostoku mi opowiedzą z czym biegają a jakie opinie mają na temat sprzętu. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, tesh jestem z Białego a działam głównie na prusach wschodnich,
w najbliższym czasie wybieram sie do Osowca (ale dopiero w przyszłym tygodniu jak dojedzie do mnie zamówiona piszczałka - do tej pory chodziłem ze sprzetem fumfla).

jesli beda jakies sugestie co do wspolnego wypadu w teren to się piszę....

pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
wczoraj wykopałem jakieś dziwadło :) ale nie mam aparatu, a niedługo jade na lepsze wykopki bo mam nowy sprzęt.Jestem otwarty na wszelkie pytania i propozycje.A Osowiec raczej długo będzie workiem bez dna.
pozdrawiam
Yasioo
yasiooxx@wp.pl
p.s. a chodzi ci tyko o znaleziska z wykrywaczem czy wszystkie inne też:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie