Skocz do zawartości
  • 0

Blaszka


Jaro5

Pytanie

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie chodzi o pole marchewkowe ,które znajduje się na terenie byłego stalagu (?).
Mam nadzieję na dokończenie tej jakże interesującej konwersacji na tematy rolnicze. Bo jak powszechnie wiadomo polski chłop ma w szopie takie rzeczy o jakich się fizjonomom nie śniło" :)

z partyjnym pozdrowieniem :

bjar_1 (Michał)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mietka, tak jak napisałem w innym miejscu, wzór jest geometryczny w postaci braku gładkich łuków. Czyli przypomina wehrmacht, ale bez deszczyku. Porównam sobie z celtą. Najbardziej przypomina harcerskie, choć co robią te kieszenie z tyłu? Tkanina od spodu jest żółta, nici też i guziki. Całość uszyta z kamo bez podszewki. Kieszenie wpuszczane do środka z klapkami na żółte guziki posiadają wewnątrz kamuflarz. Oczka od sznurowania malowane na ciemny brąz, stalowe. Ściągacz umieszczony na wysokości pasa ściaga się od wewnątrz - dziwne i niewygodne. Chyba jednak harcerz. Przyda mi się w lesie, bo dość duży.
A marchewki lubię, smaczne są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar_1: fizgjonomom !
J: jak się to czyta po marchwianym odjeżdzie to naprawdę jest śmiesznie i tak że aż się posmarkać można : wzór jest geometryczny w postaci braku gładkich łuków" albo kieszenie wpuszczne do środka z klapkami na żółte guziki posiadają wewnątrz kamuflarz"
daj zdjęcie w końcu :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraz z redakcja nowego pisma rozpoczelismy przygotowywanie
dodatkow specjalnych. W roku 2004 wyjda nastepujace kwartalniki:
1. Marchew w UE - styczen
2. po wejsciu do UE - Marchew na rynku rosyjskim
3. wrzesien - Ekspancja marchwi europejskiej na tereny bliskiegowschodu
4. koniec roku - Debata nad wprowadzeniem marchwi polskiej na rynki ameryki lacinskiej


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar_1 : podobnie myślałem o Tobie :) ale ja nie palę, piję sok z M. na tym poście i jest OK
Land: kiedy II-gi numer, nie dajmy blaszce odejść !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o marchewce, a może powinnismy stworzyć jakąś grupę marchewkową" i zwrócić się o patronat do producenta Kubusia" (tylko nie w takiej formie jak ten list który kiedyś dostałem od Ciebie Grzesiu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Land: stało się - robimy nowe pismo, marodziło się COŚ ciepłą wiosenną jesienią, mam nadzieję iż Odkrywca urzyczy kapkę na MOTYKĘ, w środku : prawdziwe poszukiwania z jajami i cewką .
ryjek vel osti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym numerze MOTYKI : powrót Stirlitza w najleprzym wydaniu, opracujmy działy o działach i innych jak buty na poszukiwania z diodami w czubkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie