Skocz do zawartości
  • 0

Blaszka


Jaro5

Pytanie

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

1923- Ogrodnik Hit le Karr proponuje w piwiarni sok z M.
1926- Sprowadzenie nasion M. do Rep.Weimarskiej, Hit le Karr pisze „Mein Karotten”
1933- Wypalanie traw przy Reichstagu, motykowanie.
1936- Tag der Motyka, Lenni kręci „Triumph des Marhw“
1938- Czechy przekazują pola pod uprawy.
1939- Upadek upraw Kapusty w Polsce.
1941- Kartoszki wycofują się na wschód.
1943- Nowe metody konserwowania M. blitz zamrażaniem
1944- Lądowanie kukurydzy, reeksport M. do Rzeszy.
1945- Mieszanka warzywna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na Marchewkowe Pole. Tam musi być jakaś cywilizacja ;-).
Pozdrawiam
P.S. Temat tego ochronnego wdzianka na mundur przeniosłem do innego postu. Tylko nie róbcie tam zadymy, please.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się
Marchewkowe ponad wszystko
I tez się pochwalę: 3 niewybite nieśmiertelniki niemieckie, połówka stalagowego aluminiowego i 2 szkolne polskie naboje do Mausera, parę guzików i łusek od Lebela
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłącze pod temat. Kupiłem dziś ;-) parkę, tzn. takie coś wciągane przez głowę. Z przodu ma jedną kieszeń, z tyłu na d... 2 kieszenie. W pasie ściągana, wiązana pod szyją z kapturem. Rękawy też ściągane. Kamuflarz geometryczny, ale bez deszczyku: żółty, zielony, bordo, sprana. Co to za parka? Brak sygnatur.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów Motyki :D
od wcoraj post zaliczył prawie 600 odsłon - jesteśmy wielcy!!!

Ryjek - dasz radę puszczać Stirliza marchewkowego?

Mam chytraśny plan żeby co miesiąc ukazywał się na forum nowy numer Motyki - LUDZIE PISZCIE GŁUPOTY, DOWCIPY, RYSUJCIE, ŚCIĄGAJCIE Z SIECI i ślijcie to wszystko na mojego maila.

landminer@interia.pl

ŚMIECHU MI TRZEBA NA TE DZIWNE CZASY...

DARZ NAĆ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro5 : hej , jesteś z Olsztyna? Jeśli to Ty PallMall to daj znać jak tam na Modlinie, też byliśmy no a teraz tradycyjnie Tanneberg. Zapraszamy do zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowionka Land, daj znać R. iż szukamy ziomków do ziomkowstwa .Kraków na zawsze z Z.Odzyskanymi :)
Jaro5 : Kim jesteś - dokąd zmierzasz?
Mamy projekcik stowarzyszeniowy - spotkanie,wskakujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, rewelacja
wczoraj bylem w olsztynku po starych domach lazilem, i znalazlem tajne plany, o wspanialej wunderwaffe, o nazwie marcheffaust
wyproidukowano tego tylko kilkanascie sztuk, ze wzgledu na nieurodzaj marchwi w 43 roku
otoz jak widac na zalaczonym planie technicznym (znalazlem go, byl schowany w skrzynce pomiedzy grzadkami) otoz na tym planie widac dokladnie, ze zakladano marchew, ktora nota bene miala doskonale wlaznosci kumulacyjne a jej nac wyciagano poprzez lotki, co powodowalo doskonale warunki statyczne w locie.
wirujaca nac nadawala predkosci i groznego odglosu lecacemu pociskowi, cos na wzor skrzydel husarskich

i w tej skrzyni byl jeden egzemplAz marcheffausta, niestety zostala sama rura z ladunkiem, bo marchef zgnila. to byl minus, krotka zywotnosc broni niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, chyba źle się podłączyłem. Włoski kamuflarz to nie jest (sprawdziłem u Whatfora). Mój jest bardziej geometryczny, choć kolory podobne. Czyli to może być wczesne LWP ;-). Guziki są tworzywowe, lekko spękane ze starości.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie