Skocz do zawartości

Bieszczady poszukiwania -lipiec


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Zdjęcie przedstawia Otryt , faktycznie podobne :-)Przykro mi ale nie trafiłeś . Otryt jest obszarem chronionym przez Park Krajobrazowy Doliny Sanu , na tego typu terenach nie chodzimy , ponadto na jego południowych stokach znajdują się rezerwaty przyrody Hulskie i Krywe :-)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie trochę plany się zmieniły-jadę w piątek 29- w sobotę idę w góry ,a w niedziele –czekam na was u Danki myślę że popołudniu dotrzecie to może jeszcze w niedziele rano gdzieś wyskoczę :):)-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może taki ranek niedzielny , leżący nas zastanie tego właśnie sie obawiam :-) grzebać się chce a tu zdrowie odmawia posłuszeństwa ale przywitać i to hucznie :-) się trzeba ,

jak się co 10 minut na papieroski zatrzymuje to nic dziwnego że wieczorem zalecimy :-) , nie będziemy robić teraz przystanku w Lubartowie ani w Łańcucie jedynie to może do MAKA zalecimy w Lublinie coś przegryźć a do rodzinki na kawkę jedynie zalecimy w drodze powrotnej , no 10-11 godzin jazdy trzeba liczyć wyjedziemy wcześnie rano to się wyrobimy do tego grila , także Fiodor u mnie będziesz w sobotę rano czy w piątek wieczorem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie