Jump to content
  • 0

CO TO ZA KAMIEŃ ?

krzychu330

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

Wlasnie ,wczoraj byli w mojej miejscowosci niemcy i byli bardzo niezadowoleni ze na miejscu ich daaawnego cmentarza jest parking,kawalki plyt nagrobnych wykorzystano jako krawezniki przy drodze do wspolczesnego cmentarza,esz komuna..

Zupełnie nie pojmuję podejścia Igora Groźnego...
Dzicz i wandalizm.
A przy tym nie mieści mi się w głowie, jak poszukiwacz może mieć takie podejście do przedmiotu poszukiwań :-/

ps. W naszym nadleśnictwie postawiliśmy kiedyś powywracane dawne niemieckie kamienie drogowskazowe. Oczywiście znaleźli się polscy patrioci, którym chciało się jeździć po lesie i zamalowywać farbą napisy... Co za kraj... Czasami myślę, że zabory nam się należały.

Zajebisty jest ten kamień... Igor na pewno jest z LPR-u - bij niemca! Nie ważne że to zabytek ważne ze nie nasze i trzeba zniszczyć... Ile juz bylo takich przypadków w tym ciemnogrodzie... Ludzie obudźcie się!!! I jeszcze jedno; Igor współczuje Twojemu wykrywaczowi jeżeli go w ogóle posiadasz, prawdopodobnie służy jako kilof do rozpieprzania niepolskich fantów... Uwolnij umysł i przestań szerzyć nienawiść...

wszelkie grawerowane kamienie to przepiękne eksponaty - osobiście robię fotki różnych na moim terenie.

z tym malowaniem to racja - głupota nie przeciętna.

a do igora to szkoda słów - przecież większość eksponatów na naszych terenach to niemieckie - sa przepiekne i darze je wielkim szacumnkiem - począwszy od kamienia a skonczywszy na np. widelcach niemieckiego żołnierza.

U ujścia Biebrzy do Narwi w łąkach jest (był?)metalowy o.k.50 cm wys.słópek z jednej strony kotwica przekreślona sierpem" z przeciwnej orzeł ale tak zdewastowany że nie wiadomo czy głowy niał dwie (carski)czy jedną (II R.P)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information