Jump to content
  • 0

CO TO ZA KAMIEŃ ?


krzychu330

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

Wlasnie ,wczoraj byli w mojej miejscowosci niemcy i byli bardzo niezadowoleni ze na miejscu ich daaawnego cmentarza jest parking,kawalki plyt nagrobnych wykorzystano jako krawezniki przy drodze do wspolczesnego cmentarza,esz komuna..
Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nie pojmuję podejścia Igora Groźnego...
Dzicz i wandalizm.
A przy tym nie mieści mi się w głowie, jak poszukiwacz może mieć takie podejście do przedmiotu poszukiwań :-/

ps. W naszym nadleśnictwie postawiliśmy kiedyś powywracane dawne niemieckie kamienie drogowskazowe. Oczywiście znaleźli się polscy patrioci, którym chciało się jeździć po lesie i zamalowywać farbą napisy... Co za kraj... Czasami myślę, że zabory nam się należały.
Link to comment
Share on other sites

Zajebisty jest ten kamień... Igor na pewno jest z LPR-u - bij niemca! Nie ważne że to zabytek ważne ze nie nasze i trzeba zniszczyć... Ile juz bylo takich przypadków w tym ciemnogrodzie... Ludzie obudźcie się!!! I jeszcze jedno; Igor współczuje Twojemu wykrywaczowi jeżeli go w ogóle posiadasz, prawdopodobnie służy jako kilof do rozpieprzania niepolskich fantów... Uwolnij umysł i przestań szerzyć nienawiść...
Link to comment
Share on other sites

wszelkie grawerowane kamienie to przepiękne eksponaty - osobiście robię fotki różnych na moim terenie.

z tym malowaniem to racja - głupota nie przeciętna.

a do igora to szkoda słów - przecież większość eksponatów na naszych terenach to niemieckie - sa przepiekne i darze je wielkim szacumnkiem - począwszy od kamienia a skonczywszy na np. widelcach niemieckiego żołnierza.
Link to comment
Share on other sites

U ujścia Biebrzy do Narwi w łąkach jest (był?)metalowy o.k.50 cm wys.słópek z jednej strony kotwica przekreślona sierpem" z przeciwnej orzeł ale tak zdewastowany że nie wiadomo czy głowy niał dwie (carski)czy jedną (II R.P)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information