Skocz do zawartości

Tannenberg Denkmal


Garbiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...

....i odznaka 2 sofijskiego pulku piehcoty, niestety kancer bez gornego ramienia. szkoda ze aparatu w lesie nei mialem i wszystkich fantow nie moglem obfotografowac. na zdjeciac jedynie tylk oto co sam do domu przywiozlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie tak patrze na wasze fanty ktore powyciagaliscie My grupa lodz kopiemy na terenach bitwy lodzkiej 1914 i za cholere nie mozemy trafic klamer i guzikow nie mowiac o odznakach polkowych wyciagamy kilogramy amo do mosina czasami manierke i koniec czy u nas ruskie i niemcy nic nie gubili zycze dalszych trafien i pzdr w imieniu Grupy Lodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Frozzer znalazłem coś o twoim fanciku: tu masz stronke:
http://www.trio.ru/antika/badgearmy/7_002.htm

tłumaczenie wolne:)
Ta odznakę zawierdzono 17 listopada 1910 roku z okazji jubileuszu 100 lat pułku . dalej opis wyglądu

na fotce obok wersja oficerska Twojej odznaki.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
witam stalem się szczęśliwym posiadaczem tasaka saperskiego.Tasak ten został znaleziony w okolicach ólsztyna został wyciągnięty z rzeki podczas oczyszczania dna. mam pytanie do znawców tematu Co oznaczają sygnatury na jelcu: 6. ф.С.П N 10 i na odwrocie data 1878 otoczona napisem który jest prawie nie do odczytania choć wydaje mi się że widnieje tam częściowo napis: złotyje... Z góry dzięki za wyjaśnienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie