Skocz do zawartości

smętek


draven85

Rekomendowane odpowiedzi

witam
ma ktos namiary do pana Henryka zeby zamowic wykrywacz i moze ktos wie ile trzeba oczekiwac na niego? i prosze o odpowiedz bo roznie mozna przeczytac na forum czy smetek nadaje sie tez na monetki czy tylko militaria? pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam
dzisiaj nastąpił ten wielki dzień i otrzymałem zamówiony sprzęt. niestety pierwsze wyjście zakończyło się zupełną klęska jednak obsługa smętka jest trudniejsza niż myślałem:( chodziłem z ustawieniami : dyksryminacja 3-4 , tune ok 5 i w testach domowych wszystko było ok ale już na plaży nie wykrywał kluczy nawet z najmniejszej odległości. mam też kłopot z uruchomieniem- tak jak zaleca instrukcja dostrajam wykrywacz do gruntu czyli: biorę sondę na wysokość pasa uruchamiam na dyskryminacji 3-4 przekręcam TUNE w prawo do usłyszenia dźwięku i jednocześnie mam wciśnięty przycisk na rączce i zniżam do gruntu ale po puszczeniu przycisku smętek ciągle cicho piszczy aż do ponownego użycia przycisku na rączce. proszę użytkowników tej wykrywki o pomoc i wszelkie porady na temat użytkowania zawsze taka pomoc jest lepsza niż instrukcja pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć draven85 .
Miałem juz około 8 wykrywaczy i faktycznie obsługa smętka jest bardzo trudna na początek.
Nawet trudniejsza niż w wykrywaczu Cyklop 2.
Za pierwszym razem jak byłem w terenie też mi tak piszczał cały czas ale trening czyni mistrza.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie