Skocz do zawartości

smętek


draven85

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo prosto , ale dawno z nim nie chodziłem i nie wiem czy dobrze pamiętam ale postaram się wytłumaczyć:
Ustawienia Wstępne :
Przełącznik na DYSKRYMINACJE , drugi na ustawianie MANUALNE, Volume na 9 , TUNE - 0 , (GROUND BALANCE nie jest aktywny)

włączam HS3 , długi dżwięk sprawdza baterie następnie następuje cisza , podnosze sondę na wysokości pasa ,wciskam przycisk w rękojeści ,wtedy ustawiam TUNE tak aby był słyszalny tylko słaby delikatny dźwięk , puszczam przycisk w rękojeści , opuszczam sondę 10cm nad ziemię i ponownie stroję tylko że nie podnoszę cewki do pasa tylko 15 cm nad ziemię wciskam guzik w rękojeści puszczam guzik i opuszczam sondę do 10cm nad ziemią i działam ostro :-)

Nie wiem czy kumacie jakby co to piszcie postaram się jeszcze raz wytłumaczyć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nigdy nie używałem i ground balance również nigdy ,
dyskryminacja ustawiona na 0 równa się ground balance ,
dyskryminacja ustawiona już od 0,5 i dobre strojenie powoduje że sygnał wiodący znika i jest cisza , gdy trafi na metal piszczy niesamowicie im mniejsza dyskryminacja tym większy zasięg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy , chodziłem z nim kilka ładnych lat i co nie co mogę o nim powiedzieć , powiem wam że sprzęt jeżeli chodzi o jego serce jest nie do zdarcia , z zewnątrz musiałem wprowadzić kilka zmian gdyż nie wytrzymywał warunków użytkowania ale ogólnie przez te kilka lat spełnił marzenia jakie mają niektórzy odkrywcy ;-)
jak coś trzeba to pytajcie w miarę możliwości postaram się pomóc
pozdawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie