Skocz do zawartości

Walki o Dolny Śląsk 1945.r


Sebastian p

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Sebastian jest bardzo mało dociekliwy już kolejny raz widze że się pyta o informacje najpierw o Festung Breslau a teraz o Dolny Śląsk.Radzę najpierw trochę własnej inwencji twurczej do tego tematu włożyć .Przedewszystkim radze poszukać kilku książek na poczatek na ten temat jest ich kilka znanych autorów są one po polsku więc nie powinno być problemu. W książkach tych jest troche mapek podał bym tytuły ale nie zrobie tego, oczywiście można przejżeć forum jest tu mnustwo informacji w tym odpowiedz na twoje pytanie, internet gdzie jest troche tego.
Znowu liczysz na łatwizne podał bym ci te tytuły ale najpierw proponuję odwiedzić bibliotekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM niewim kim jestes i co pokazujesz swoja kultura,ale czytam twoj tekst i zastanawiam sie jak chcesz byc odebrany?Jestes Profesorem historii?czy moze meczennikiem,dla którego podanie tytułów ksiazek jest czyms wielkim.
A oto pare argumentów co do zalozonego tematu przez Sebastiana.

a.Forum jest po to aby pytac i dyskutowac.

b.Ja akurat nasze forum,znam jak wlasna kieszen,pozatym jestem z dolnego slaska,i powiem ci ze zadnej kopalni wiedzy na temat mojego rejonu to tu niema.

c.Pozatym niekazdy ma byc moze tyle czasu co ty.a wiec zastanow sie nieraz zanim cos napiszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk_wro odpowiadam na twoje pytania nie jestem profesorem historii ani nawet studentem nie uważam się za jakiegoś speca z tej tematyki ale troche na ten temat wiem przeczytałem na ten temat kilkadziesiąt książek, nie jestem też męczennikiem podanie tytułów to nie jest żaden problem a nie podałem tytułów z czystej złośliwości.
Wiem że forum jest do zadawania pytań i dyskusji czego nie zabraniam dlatego moge wyrazić swoją opinie i ją wyraziłem szanuje również to że moja opinia ci się nie spodobała i ją skrytykowałeś.Forum też znam i wiem że gdyby Sebastian troche poszukał to bez problemu znalazł by odpowiedz na swoje pytanie i zgadzam się że kopalnią wiedzy to niejest ale na początek wystarczy.Czasu aż tak dużo niemam ale wystarczy żeby raz na jakiś czas odwiedzić bibliotekę.A żeby pokazać że nie jest to dla mnie wysiłek to podam tytuł najbardziej znanej książki na ten temat R. Majewski-Dolny Śłąsk 1945 - Wyzwolenie" na początek.Zycze powodzenia Sebastianowi w szukaniu a może byś ty tak podał mu informacje a nie tylko krytykujesz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rozumiem wm" w całej rozciągłości. Najbardziej nie cierpię lakonicznych postów w stylu Poszukuję wszystkiego nt.walk w mojej okolicy". No to życzę powodzenia w szukaniu, bo jeśli samodzielność kończy się na zadaniu pytania na forum, to nie gwarantuję sukcesów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bibliotece i znalazłem książkę Epopeja Wrocławska i R. Majewski-Dolny Śłąsk 1945 - Wyzwolenie" i jeszcze taką hudziutką Dolny Śląsk 1945.r macie jeszcze jakieś tytuły książek na temat Dolnego Śląska 1945.???????
http://wroclaw.hydral.com.pl/5977,obiekt.html
ciekawe zdjęcia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie