Jump to content

wm

Forum members
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowny panie Hipolit-04, czy chcesz aby ten cenny zabytek znalazł się w muzeum? Jeśli tak to się odezwij. Pisałem do ciebie maile ale poza jednym reszta bez odzewu. Jeśli tak to się odezwij namiaru przesłałem na maila, jeżeli nadal uważasz, że to ściema to pisz do muzeum oni nam przekażą.Chyba, że wolisz to przekazać(lokalizacje) innym osobom nie muzealnikom. A było by szkoda. Pozdrawiam Marek
 2. Macdlu zdjęcia na ich stronie mają podgląd ale czasem się zdarza że nie mają oczywiście wszystkie zdjęcia tam nie są wrzucone więc warto wysłać maila z zapytanie jakie zdjęcia mają z interesujących rejonów.Zdjęcia można publikować po wpłaceniu odpowiedniej opłaty który cennik jest dostępny na ich stronie. Do tysiąca egzemplarzy kosztuje 30 euro większe ilości kosztują więcej jednakże nie przekraczają 100 euro. Chyba nakład powyżej 40 000 kosztuje 60 euro. komunacccp: Trochę fotek lotniczych z Dolnego Śląska jest w Archiwum Państwowym we Wrocławiu, głównie są to zdjęcia z lat 20-30 XX wieku jak i powojenne ile tego jest nie wiem ale całkiem możliwe że może być tam Złotoryja, dość dawno tam przeglądałem zdjęcia a mnie głównie interesowały okolice Wrocławia ale w Herder instytut są.
 3. Te książki (Kreft. W. : Senkrechtluftaufnahmen Ostmitteleuropas) możesz znaleźć w bibliotekach, w kilku na pewno są. Np mają je we Wrocławiu i Warszawie, np w Ossolineum we Wrocławiu jest. Po drugie Herder Instytut ma na swojej stronie internetowej katalog wraz z podglądem zdjęć które można zakupić internetowo gdzie od tego jest odpowiedni formularz do zamówień. Odpowiadają na maile więc można śmiało do nich pisać, nawet po polsku odpowiadają. Po drugie wszystko jest opisane na ich stronie wystarczy jedynie trochę wysiłku włożyć i poczytać. Sam zakupiłem kilka zdjęć i mam zamiar jeszcze zakupić, bardzo miła obsługa i kontakt. Cennik także mają na stronie i zdjęcie kosztuje od 5-25 euro w zależności od rozdzielczości.
×
×
 • Create New...

Important Information