Skocz do zawartości
  • 0

Co To Za Przedmioty Z Radzieckiej Pozycji


dunaj65

Pytanie

Witam
Znalazłem dzisiaj trochę fantów na Radzieckich pozycjach w okolicach Lęborka większość sam zidentyfikowałem, ale mam pytanie, co to za kubek, nie posiada żadnych sygnowań oraz prawdopodobnie oliwiarka również bez bić i puncy przynajmniej ja ich nie znalazłem. Trzecie pytanie to, co to jest za łącznik do magazynka (prawdopodobnie jest to do Radzieckiej PPsz z łukowym magazynkiem, ale pewny nie jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Znalazłem dzisiaj trochę fantów na Radzieckich pozycjach w okolicach Lęborka większość sam zidentyfikowałem, ale mam pytanie, co to za kubek, nie posiada żadnych sygnowań oraz prawdopodobnie oliwiarka również bez bić i puncy przynajmniej ja ich nie znalazłem. Trzecie pytanie to, co to jest za łącznik do magazynka (prawdopodobnie jest to do Radzieckiej PPsz z łukowym magazynkiem, ale pewny nie jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie zbiornik z pierwszej fotki może pochodzić z lampy olejowej/naftowej. Zbiornik był wsuwany w prowadnice w obudowę (skrzynkę) lampy. Były zbiorniczki okrągłe lub właśnie prostokątne i rozmiarów od ok. 3 cm na 4 cm na ok. 2 cm wysokości. Spróbuję wstawić fotkę lampy. Jedna już z mojej kolekcji (okratowana), druga nie moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie